Ирина Геращенко
Заместитель председателя Верховной Рады Украины
До пана Хуга і місії ОБСЄ є багато питань
Щодо заяви представника ОБСЄ Олександра Хуга, що, мовляв, російську військову форму можна купити на базарі.
25 октября 2018 21:42
Окупаційний режим може використати страшну історію в Керчі для розгортання справжнього терору
Керч — це Україна... Найщиріші співчуття родинам загиблих. Постраждалим, пораненим — якнайшвидшого одруження. Сьогодні ми, вся Україна, сумуємо разом з керчанами і співчуваємо вам, дорогі наші.
17 октября 2018 16:08
У Росії немає шансів повернутися у ПАРЄ
Фантастичний день в ПАРЄ. Виступи української делегації таки зламали хід дискусії, і нам вдалося завалити резолюцію, якою змінювалися регламенти Асамблеї і поверталася російська делегація.
09 октября 2018 20:08
Відповідальність за війну несе вся РФ, яка підтримує політику агресії Путіна
Внесок кожної країни в ООН визначається по складній формулі, яка враховує рівень життя, економічні показники, ВВП. Так ось, внесок РФ за останній рік впав на 175 відсотків: раніше Москва хизувалася тим, що платить щороку 25 мільйонів, а відтепер — менше 10 мільйонів доларів. Й це — ще один красномовний показник, що санкції проти РФ працюють.
28 сентября 2018 21:35
Псевдовибори в «ДНР» — це сценарій Кремля
Нагадаю, що саме рішення про проведення псевдовиборів на окупованому Донбасі в листопаді 2014, прийняте в Кремлі, фактично зірвало мирний процес врегулювання, призвело до серйозного загострення ситуації на фронті, ескалації конфлікту, тисяч вбивств українців — цивільних і військових, нових жертв, трагедії ДАП і під Дебальцевим.
07 сентября 2018 17:29