Ирина Геращенко
Заместитель председателя Верховной Рады Украины
Псевдовибори в «ДНР» — це сценарій Кремля
Нагадаю, що саме рішення про проведення псевдовиборів на окупованому Донбасі в листопаді 2014, прийняте в Кремлі, фактично зірвало мирний процес врегулювання, призвело до серйозного загострення ситуації на фронті, ескалації конфлікту, тисяч вбивств українців — цивільних і військових, нових жертв, трагедії ДАП і під Дебальцевим.
07 сентября 2018 17:29
На зустрічі в нормандському форматі говорили про українських політв’язнів
Тільки-но телефоном говорили з міністром Павлом Клімкіним, який мав у понеділок зустріч в нормандському форматі з колегами з Німеччини, Франції і міністром ЗС РФ.
12 июня 2018 16:09
Росія — це діагноз, як точно написала Ліна Костенко
Аномальне загострення — це я не про нинішній березень, а про останні неадекватні дії «братів» і їх вождя та Газпрому. Вчора Путін розмахував ядерною булавою і брязкав зброєю, лякаючи світ під час свого виступу перед Федеральними зборами. Дикунське середньовіччя.
02 марта 2018 21:04
США залишають Росії можливості для діалогу
Путін заявив, що в американському списку доповіді Мінфіну США — «всі росіяни», бо, мовляв, туди включені підприємства, а це трудові колективи, прості люди і т.д.
30 января 2018 21:19
Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії
На саміті ЄС, що триває в ці дні в Брюсселі, Україні і РФ було присвячено чимало уваги. Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії за збройну агресію на Донбасі, за невиконання Мінських угод. Технічно рішення має бути оприлюднене на початку наступного тижня.
15 декабря 2017 08:29