Сейчас в эфире
23:25
Нічний ефір

Як Єврей − Українець − хочу вибачитися за єврея Червоненка з його українофобською позицією

Дмитрий Карп
22 июня 2017 14:53
1685

Я довго не хотів навіть дивитися ефір на телеканалі ZIK – «діалог» між Сашком Лірником та євгеном червоненком. Змусив себе. Чесно, хочеться блювати. З обох сторін, так вийшло, були люди не просто мені знайомі, знайомий я з кожним, хто був в цій студії крім ведучої, в різному ступені.

Там були люди, з якими я спілкуюся, можна сказати дружу. Чию позицію я захищав, в тому числі, цілком або частково. І ось що я хочу сказати: 
1) Як Єврей − Українець − я хочу вибачитися за єврея євгенія червоненка з його українофобською позицією, його огидною, низькою, непрофесійною, антиукраїнською, кремлеподобною − гордовитою поведінкою, і запевнити Вас − не всі євреї такі! Повторю слова великого Володимира Жаботинського: «Як одну з перших умов рівноправності, вимагаємо визнати за нами право мати своїх мерзотників, так само, як мають їх і інші народи». І ще пожартую словами Ігоря Губермана
«Не смотря на все художества 
Мой народ на свет родил, 
Много гениев и множество
НЕСУСВЕТНЫХ ТАЛМУДИЛ»

Суцільні спроби маніпуляцій, маса образ, жодного реального аргументу, крім голослівних заяв і посилань на якийсь уявний відомий тільки червоненко «гіпер-авторитет», якого в цієї людини немає як мінімум сьогодні, а той який невеликий був колись, повністю дискредитований в професійному сенсі і просто просраний в загальнолюдському !!! Для цієї людини не існує поняття національної та людської гідності, державної національності, Української самоідентифікації і суб'єктності як єдиної держави, що опинилась під постійним гнітом економічної та політичної експансії в минулому і, як наслідок, з анексією частини територій та відкритої агресії з боку РФ. Не розглядаються навіть спроби диверсифікації Української економіки в бік незалежності від країни агресора, а навпаки - створюються всілякі перешкоди сьогоднішній владі, яка не дивлячись на тяжкість і витратність даного вивільнення з-під багаторічної навмисної побудованої залежності від РФ. Сьогодні тільки шлях нівелювання будь-якої залежності може в майбутньому, після зміни режиму путіна, привести нас до діалогу і подальшого взаємовигідного співробітництва з залишками росії. Сьогодні ж червоненко говорить вустами Фірташа, а відповідно Могилевича, чиє ОПГ повністю інтегровано у владу в РФ і чиїми руками, в тому числі, проводилася експансія України на користь РФ. Більше про це убозство навіть не хочу говорити.

2.) Ганна Герман − ну це все. Бог людину вже покарав, за все дуже жорстоко, але схоже не доходить.
2 Книга Царств, Гл. 12 − як аналогія! Але лише Бог їй суддя!

3.) купився на чергову провокацію Лариси Ніцой і мій друг Eduard Dolinsky . Я не раз захищав Ларису, вважаючи, що вона робить дуже важливу і потрібну справу, нехай не завжди коректно, толерантно і з повагою. Ми повинні, ми зобов'язані м'яко, але впевнено укоренити одну з найголовніших національних ознак -ДЕРЖАВНУ МОВУ. Але на мій погляд, в будь-якій справі головне не нашкодити! Тут принцип як в Медицині ... а я спостерігаю, що Ларисин фанатизм, антагонізм ... часто переростає в пряму нездорову ксенофобію, завдає тільки шкоди тій справі, якою вона займається. Беззастережному переважному поверненню Української мови як єдиної державної! І мені неприємний той факт, що потрібну справу може занапастити банальний шовінізм, що замість об'єднання заяви і вчинки Лариси починають роз'єднувати і розпалювати навколо найважливішого процесу національну нетерпимість. Або вона повинна навчитися стриманості і терпіння, або її в даному процесі має замінити більш мудра та врівноважена людина, якщо ми хочемо досягти важливої ​​мети. Максимальної Українізації, поваги і незаперечності Української мови як єдиної державної, обов'язкової для всіх етнічних груп, меншин, корінних народів, що становлять нашу прекрасну Україну! Хочу також зауважити, що мною шановний, так само як і Едуард Долинський, мій друг Олександр Доній , який привів як приклад Бен-Єгуда, Еліезера - волею і ретельністю якого, однієї людини, була відновлена практично померла, повністю втрачена з ужитку Єврейська мова, був правильним і не ніс ні образи ні антисемітизму, як це було сприйнято. Сьогодні приклад івриту та його другого батька - приклад для всього світу, для всіх держав, що прагнуть не втратити свою ідентичність, своє коріння, свою спадщину, свою мову! На мій погляд, легка неприязнь між Олександром і Едуардом була викликана таким неприємним спікером і ситуацією, що склалася. І я готовий стати, Друзі, з вами поруч, і кожен з вас робить важливу справу і ви професіонали, хороші люди та точно за Україну! Мені шкода, що погань червоненко використовував тебе Едик в настільки брудній маніпуляції, в якій, як мені здалося, тобі було дуже некомфортно, не дивлячись на те, що скандал - твій коник!

4.) завершую

По суті та темі ефіру Українізації.

Згіден із законом Княжицького: всіма руками і ногами ЗА, ЗА, ЗА !!! Коли змінили закон про радіомовлення, всі фукали, мовляв нічого крутити ... Але буквально через кілька місяців радіоефіри наповнилися якісним, прекрасним, українським контентом. Виявилося, що дуже багато прекрасних українських груп, які через небажання, відсутність кон'юнктурного запиту просто не могли пробитися і розвиватися. Насадження російськомовних, часто низькоякісних, але розкручених продюсерами «співаючих трусів» просто не давало розвиватися талановитим молодим виконавцям. Відсутність запиту і як наслідок - фінансування Української культури − і було причиною незначного контенту. Попит породжує пропозицію. І як тільки з'явився запит, різко почав розвиватися, створюватися якісний Національний продукт державною мовою, що в рази за своєю якістю перевищує звичну в радіоефірах російську джинсу! В цьому і полягає функція держави! Диригування в національних інтересах. Таке необхідно впровадити в книговиданні, якісні переклади і видавництва різної споживаної літератури. Сьогодні вкрай важко знайти потрібну книгу на Українській мові, а якісне дороге видання взагалі можна навіть не намагатися шукати і це вкрай дратує. Для мене книга означає багато, з радістю купував би українською мовою, але немає. Якісний атлас людського тіла з хорошим змістом та якісним папером, в хорошій палітурці для дочки я не знайшов. Знайшов парочку книжечок, які соромно взяти в руки і за формою і за змістом. І це дуже погано. Саме тому сьогодні впроваджувати квоти на ТБ - це потрібний прекрасний крок. Крок, який ми робимо з запізненням в 20 років !!!

P.S. Я російськомовний, так склалося. Я обожнюю українську мову, пісні, книги. Прекрасно розумію, перекладаю без проблем і з високою точністю. Але розмовляти мені трохи важко через те, що думаю я російською. Мої діти вже україномовні, наші онуки, якщо ми будемо мудрі, будуть всі як один − Говорити, думати, писати, поважати і любити нашу прекрасну державну Українську мову! Завершу віршем мого улюбленого Українського поета Івана Франка

Якби само великеє страждання
Могло тебе, Вкраїно, відкупити, –
Було б твоє велике панування,
Нікому б ти не мусила вступити.
Якби могучість, щастя і свобода
Відмірялись по мірі крові й сліз,
Пролитих з серця і з очей народа, –
То хто б з тобою супірництво зніс?
О горе, мамо! Воля, слава, сила
Відмірюються мірою борби!
Лиш в кого праця потом скрань зросила,
Наверх той виб’єсь з темної юрби.
Та праці тої, мамо, в нас так мало!
Лежить облогом лан широкий твій,
А кілька нас всю силу спрацювало,
Щоб жить, без дяки, в каторзі чужій!

Боремося і поборемо! Волею поневолених народів! Заради миру і процвітання!

Велика подяка Сашку Лірнику за терпіння та толерантність. 
Навіть не стану посилатись на це лайно. 

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

22:47
Великобритания призвала РФ сотрудничать с прокуратурой Нидерландов по делу MH17
Министр иностранных дел Великобритании Джереми Хант призвал РФ сотрудничать со следователями после объявления имен четырех подозреваемых в причастности к катастрофе рейса МН17, сбитого российскими военными над Донбассом в 2014 году.
22:32
В Киеве сообщили о минировании железнодорожного вокзала
В Киеве правоохранители закрыли здание железнодорожного вокзала из-за сообщения о минировании.
21:59
Зеленский рассказал, о чем говорил на встрече с Ахметовым
Президент Владимир Зеленский встречался с бизнесменом Ринатом Ахметовым, но говорил с ним не о политике, а об инвестициях.
21:27
Подгруппа по безопасности в ТКГ не согласовала «хлебное перемирие»
Украинская сторона трехсторонней контактной группы по урегулированию ситуации на Донбассе считает необходимой политическую волю лидеров стран «нормандского формата» для прогресса в реализации минских договоренностей.
20:52
Санкции против РФ нужно усиливать, чтобы освободить Крым — Умеров
Санкции против РФ нужно усиливать, чтобы принудить ее выполнить все условия и восстановить территориальную целостность Украины.
20:33
ООС: 4 обстрела позиций ВСУ, есть погибший и раненый
С начала суток 19 июня боевики 4 раза нарушили режим прекращения огня — с применением гранатометов различных систем, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия. Вследствие обстрелов погиб один украинский военный, еще один ранен.
19:40
Местонахождение Бекирова неизвестно — дочь
Местонахождение тяжелобольного политзаключенного Эдема Бекирова, которого сегодня вывезли из симферопольского СИЗО в кардиологическое отделение одной из больниц крымской столицы, неизвестно.