Так дискредитувати державну політику з деокупації Криму як Наталія Попович не спромігся ніхто

Дмитрий Карп
11 июля 2017 16:27
1650

Роз’яснення щодо акції під Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим

 

Попович Наталія Костянтинівна – до Анексії Криму Росією керівник Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр Артек». З 2010 по 2014 рік очолювала Центр зайнятості міста Ялта. 22 травня 2014 виконуючий обов'язки Президента України Олександр Турчинов призначив Наталію Попович представником Президента України в Автономній Республіці Крим.

Три роки Наталія Попович сидить в Херсоні за зачиненими дверима, робить «ніщо». Три роки абсолютно злочинної бездіяльності та невиконання нормативно-правових документів, якими регламентована діяльність Представництва. Жодної координаційної роботи з іншими організаціями та відомствами, на які покладений обов’язок вирішення проблем кримчан, жодної законодавчої ініціативи по врегулюванню проблематики, пов’язаної з окупацією та анексією Криму, повна бездіяльність на міжнародному рівні, ігнорування громадського сектору, який працює з кримчанами, вістутність співпраці зі ЗМІ, відсутність можливості для кримчан просто потрапити на прийом до працівників Представництва, образи та знущання над тими небагатьма відвідувачами, яким таки вдалось увійти всередину будівлі. На вхідних дверях Представництва висить електронний замок, який відчиняють лише «для своїх»… Перелік цього абсурду просто безкінечний. Такого жаху ми не бачили в жодному державному органі. 
Так дискредитувати президентську гілку влади та державну політику з деокупації Криму як це робить Наталія Попович не спромігся ніхто.

Ми вимагаємо:
1. Негайного звільнення Наталії Попович!
2. Реформування роботи Представництва Президента України в АРК в ефективний орган державної влади, який буде вести реальну організаційну, інформаційну, юридичну, міжнародну роботу з допомоги громадянам України, які постраждали від окупації Криму Росією, та впроваджувати діяльність з деокупації Криму. 
3. Призначення на посаду Постійного Представника Президента України в АРК компетентної та мотивованої людини, на прозорих конкурсних засадах.

Просимо всі громадські організації, які працюють з кримською проблематикою, підтримати наші вимоги!

З повагою, 
Громадська Рада з питань Криму.

Катерина КувитаЭрфан КудусовLiza BogutskayaЛенур ИслямовРефат ЧубаровЭнвер ВелиляевКарп Дмитрий.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

Оригинал

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

20:29
В «Слуге народа» решили, кому и сколько мест дать в комитетах
Политическая партия «Слуга народа» по своему усмотрению определила, сколько депутатов будет в каждом комитете Верховной рады.
19:58
Суд в Москве оштрафовал ещё 7 крымских татар
20 августа Мещанский районный суд Москвы присудил административные штрафы еще семи крымским татарам, которые были задержаны 11 июля возле здания Верховного суда РФ.
18:51
Кличко заявил, что ему не нужно кресло мэра Киева
Мэр Киева Виталий Кличко сообщил, что его не интересует кресло мэра столицы.
18:25
Бекирова вывезут на обследование в больницу — Денисова
Тяжелобольного крымского татарина Эдема Бекирова оккупанты должны вывезти на дополнительное медицинское обследование в больницу им. Семашко.
18:20
Боевики сорвали демонтаж укреплений возле Станицы Луганской
Во вторник, 20 августа, пророссийские вооруженные формирования заблокировали проведение демонтажа фортификационных сооружений возле КПВВ Станица Луганская.
17:55
Минобороны запустило интерактивную карту заминированных районов Донбасса
Министерство обороны Украины запустило интерактивную карту заминированных районов Донецкой и Луганской областей.
17:55
Суд арестовал владельца гостиницы «Токио Стар», где сгорели люди
Киевский районный суд Одессы арестовал на 60 суток без права на залог владельца сгоревшего одесского отеля «Токио Стар» Вадима Черного, где погибли девять человек.