Сейчас в эфире
15:15
Концерт: Qırım. Sevgili Qırım

Работал ртом в Крыму − GO HOME на Колыму!

Дмитрий Карп
03 августа 2017 17:23
1482

Покрокова інструкція, як прибрати путінських посіпак з культурного простору України.

1. Знайди анонс виступу російського співака в своєму місті.
2. Погугли, подивись його соціальні мережі, знайди інформацію про його перебування в Криму. 
3. Надішли анонс виступу та посилання на інформацію про перебування артиста в Криму. 
4. Зачекай трохи. На основі Вашої інформації ми сформуємо відповідні повідомлення до ДПСУ і «стоп-листи» розширяться саме з вашою допомогою. 
5. Читай в ЗМІ чергову істерику чергової російської пєвіци ротом та слухай українське )))

Враховуючи чергове бурхливе обговорення в соцмережах Лоліти, яку українські прикордонники нещодавно зняли з потягу та відправили назад в Московію через заборону в’їзду в Україну внаслідок гастролів в окупованому Росією Криму, ми вирішили поділитись з вами статистикою та трохи допомогти ДПСУ.

Після окупації та анексії Криму Росією єдиний легальний спосіб потрапити в Крим − перетнути пункти перепуску на адміністративному кордоні з АРК з боку материкової частини України. Всі інші запливи на кораблях, зальоти на літаках, проїзди баржами та паромами по «Керченському мосту» – порушення законодавства України. Саме тому громадяни України, які його порушили, можуть бути притягнуті до кримінальної чи адміністративної відповідальності у вигляді штрафів (складено вже 1092 протоколи) чи адміністративного арешту, а от іноземним громадянам додатково може бути відмовлено в перетині державного кордону України, що саме і відбулось з Лолітою. 
Представники російського агітпрому, які називають себе артистами, звісно на наше законодавство не зважають та їздять розважати зелених чоловічків у Крим з порушеннями встановленого Україною порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України.

Такі гастролі путінських посіпак моніторять ДПСУ та СБУ. На сьогодні 36-м «артистам» відмовлено у в’їзді в Україну та повернуто в зворотньому напрямку, 92-м заборонено в’їзжати (Варнава К., Лепс Г., Охлобистін І., Міхалков Н., Пенкін С., «Бьянка», Чичеріна Ю., Мілявська Л. та багато інших). Окремо існує «стоп-лист» з 816 діячів «культури та мистецтва», які йомовірно перебували в АРК з порушенням українського законодавства.

Нажаль, це лише вершки. Якщо промоніторити клубні афіші лише кількох великих міст України, то там можна з легкістю знайти російський агітпромівський планктон масштабу поменше Охлобистіна, на який об’єктивно не вистачає ані часу, ані ресурсів, щоб відсіяти. Тому звертаємось до небайдужих громадян. Ми вирішили запустити ініціативу «Работал ртом в Крыму, GO HOME на Колыму!»
Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:09
Украина впервые за годы независимости испытала двигатель ракеты-носителя
23 августа впервые за время новейшей истории Украины были проведены огневые испытания двигателя ракеты-носителя класса «Циклон-4».
15:35
Порошенко пообещал не допустить в президиум Верховной Рады представителей «пятой колонны»
Фракция «Европейская солидарность» будет активно противодействовать тому, чтобы кресло вице-спикера парламента занял представитель «Оппозиционной платформы — За жизнь».
15:00
Тюремщики устроили погром в камере осужденного по «делу о так называемом терроризме»
Сотрудники СИЗО №1 Ростова-на-Дону устроили погром в камере осужденного по «делу о так называемом терроризме» крымского татарина Рустема Исмаилова.
14:23
В зоне ООС погиб украинский военнослужащий
В результате обстрела со стороны вооруженных формирований РФ и их наемников, военнослужащий ВСУ скончался от полученных ранений во время транспортировки в медицинское учреждение. Еще трое украинских бойцов получили ранения различной степени тяжести.
13:45
Великобритания и Канада против возвращения России в G8
Премьер-министр Великобритании Борис Джонсон и премьер-министр Канады Джастин Трюдо считают, что возвращаться к формату «Большой восьмерки» не стоит, пока РФ не прекратит агрессию против Украины.
13:07
Богдан отметил День независимости в Сен-Тропе
Глава Офиса президента Андрей Богдан и киевский застройщик Андрей Ваврыш провели три дня, в том числе и День независимости, во Франции, на свадьбе юриста Андрея Довбенко.
12:31
Порошенко встретился с Куртом Волкером
Пятый президент Украины встретился со специальным представителем Госдепа США по вопросам Украины Куртом Волкером и обсудил возможное возвращение России в G8, введение миротворцев на Донбасс и освобождение украинских политзаключенных.