Сейчас в эфире
21:00
Prime: Бабченко (live)

Приклад того, що якщо громадськість має конструктивну позицію, то влада чує та реагує

Дмитрий Карп
17 августа 2017 19:46
1496

Хочу привітати всіх! Після тривалої боротьби нам все ж таки вдалось, не виходячи за межі конструктивного поля та діалогу з АП, донести що злочинна бездіяльність та знаходження Наталі Попович на посаді очільника Представництва Президента України в АРК неможлива в час анексії Криму Росією, тортур над нашими співгромадянами з боку ФСБ в Криму, репресій цілого народу з боку Росії та військової агресії.

Наша перемога є прикладом того, що якщо громадськість має конструктивну та дійсну праву позицію стосовно будь-якого посадовця, то влада чує та реагує, хоч і не так оперативно, як би нам хотілося.

Наталя Попович – уже історія, але ми не полишимо наші намагання притягнути її до відповідальності за все, що відбувалось під її особистим керівництвом. Також хочу зазначити, що ми були почуті Президентом в питаннях стратегії подальшої робити Представництва, тому нашому представнику було довірено частину роботи. Але тепер це і велика відповідальність, яка також лягає і на наші плечі в роботі щодо деокупації Криму та покращення умов життя кримчан.

Знайомтесь! Изет Гданов – перший заступник Постійного Представника Президента України в АРК, наш друг, який, я впевнений, готовий віддати життя за повернення Криму в Україну та свого народу на батьківщину. Також хочу привітати Бориса Бабина, якому довірена честь бути новим Представником Президента України в АРК. Правозахисник. Людина, яка зарекомендувала себе як борець за права кримськотатарського народу як корінного народу Криму ще до російської окупації. Так його характеризують люди, яким я дуже довіряю. Надалі нас очікує кропітка відповідальна та дуже не проста робота.

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

21:06
Глава Европейской комиссии не приедет на саммит G7
Председатель Европейской комиссии Жан-Клод Юнкер, перенесший операцию по удалению желчного пузыря, пропустит саммит G7 в Биаррице.
20:46
Зеленский уволил 17 глав райадминистраций в Житомирской области
Президент Украины Владимир Зеленский уволил 17 глав районных администраций в Житомирской области.
20:34
Украинцы смогут посещать Лаос по электронной визе
Начиная с 23 августа 2019 года украинские туристы могут посетить Лаосскую Народно-Демократическую Республику оформив электронную визу.
20:15
Черновецкий просит суд запретить Луценко выезжать за границу
Экс-глава Киева Леонид Черновецкий обратился к Окружному админсуду Киева с просьбой запретить генпрокурору Юрию Луценко выезжать за границу.
19:51
В Украине верующим разрешат фотографироваться в головных уборах
С октября украинские верующие, которые придерживаются религиозных предписаний ислама, смогут фотографироваться на документы в головных уборах.
19:49
Послы стран G7 заявляют о преданности в помощи Украине на пути реформ
Группа послов стран «Большой семерки» накануне Дня независимости Украины подтверждает свою готовность и приверженность в содействии Украине на пути реформ.
19:32
С начала суток на Донбассе сохраняется режим прекращения огня
С начала суток 23 августа в зоне проведения операции Объединенных сил обстрелов не зафиксировано.