Сейчас в эфире
19:30
Canlı studio / Музичний проект

Втеча з Криму. Картинки майбутнього

Андрей Клименко
04 октября 2017 14:17
1769

Звільнення окупованого Криму буде виглядати так. Частина (1). Далі буде. (с) Авторські права захищені міжнародним правом.

Одразу після «дворцового переворота» та усунення від влади ВВХ в Криму розпочнеться панічний розпродаж нерухомості «понаехавшими» та колаборантами. Ціни упадуть до 100 руб\м, але покупців не буде. Продавці зроблять із своїм житлом щось на кшалт «так не доставайся же никому» та в істериці кинуться на Керченський міст. Але він буде вже зайнятий колонами військової техніки. Військові РФ в перший день «русского исхода» будуть продавати місця на танках та ракетних установках без багажу за 1 тис. доларів. На 2-й день – за 10. Поромів вже не буде, бо після достройки мосту їх продадуть на металолом, а гроші вкрадуть. Тому функції поромів візьмуть на себе моряки керченського портофлоту − катери, катеришки, суденця для очищення бухт від гімна та їн.

Великі десантні кораблі, фрегати та підводні човни ЧФ РФ на допомогу не прийдуть, бо будуть за традицією славетного ЧФ повністю зайняті перевезенням сімей та майна адміралів, генералів та старших офіцерів. Серед кинутих напризволяще молодших офіцерів та контрактників та їх сімей виникнуть озброєнні бунти проти начальства. Їх будуть давити частини спецназу. Зрозуміло, що військові РФ як справжні люди офіцерської честі не допустять, щоб на їхні місця сіли, встали, лягли якісь місцеві зрадники з кримських. Вони їх залишать і навіть будуть стріляти в тих, хто буде чіплятися за гусениці танків.

Серед місцевих колаборантів прокотиться хвиля самогубств….

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:59
РФ заявила, что не будет разворачивать новые ракеты, пока этого не сделают США
Министр обороны России Сергей Шойгу заявил, что Россия не будет разворачивать новые ракеты до тех пор, пока США не разместят свои ракетные системы в Европе и Азии.
17:30
В Арктике зафиксирован исторический температурный рекорд
Шведская метеорологическая станция зафиксировала в Арктике максимальную историческую температуру — +34,8 градуса по Цельсию.
17:08
«Исламское государство» взяло ответственность за теракт в Кабуле
Террористическая группировка «Исламское государство» взяла на себя ответственность за взрыв на свадьбе в Кабуле, в результате которого погибли 63 человека.
16:40
Грымчака поместили в СИЗО законно — прокурор
Прокурор Денис Иванов заявляет, что заместителя главы министерства по вопросам временно оккупированных территорий Юрия Грымчака, несмотря на ошибку в решении суда, поместили в СИЗО законно.
16:05
Герус: Новое правительство сформируем за два дня
Представитель президента в Кабинете министров Украины, а также новоизбранный народный депутат от «Слуги народа» Андрей Герус уверен, что Верховная Рада сформирует новое правительство в первые же дни своей работы.
15:35
Разумков: Свой бизнес переписал на жену
Глава партии «Слуга Народа» Дмитрий Разумков признался, что переписал свой бизнес на жену, которая ранее была одним из его деловых партнеров.
14:58
Президента Еврокомиссии Юнкера срочно прооперируют
Президент Еврокомиссии Жан-Клод Юнкер нуждается в срочной операции по удалению желчного пузыря.