Сейчас в эфире
21:00
Prime: Бабченко (повтор)

Втеча з Криму. Вивезуть все

Андрей Клименко
05 октября 2017 10:38
1598

Звільнення окупованого Криму. (2). Як буде виглядати залишений окупантами та колабораціоністами Крим (с) Авторські права захищені міжнародним правом…

Спрогнозувати, що зроблять окупанти з Кримським півостровом перед своїм відходом − неважко. Треба лише оновити в пам'яті відомі сторінки давньої та сучасної історії. Все, що можна вивезти − вивезуть, що неможливо вивезти − буде поламане, виведено з ладу або знищене. В тому числі системи каналізації, водопостачання, енергетики, електростанції, котельні, трансформатори... Вивезуть все − аж до віконних рам, дверных ручок та водопровідних кранів. Не кажучи вже про експонати музеїв.

Неважко прогнозувати, що буде зроблено з історичними пам'ятками кримськотатарського народу. Бухти та водосховища будуть навмисне забруднені каналізацією та мазутом. Дамби водосховищ − відкриті або висаджені в повітря. Промислові об'єкти та комунікації − заміновані. Ліси та заповідники, сміттєзвалища − підпалені. Така ж сама судьба чекає нафтові та газові свердловини, нафтобази, трубопроводи, в тому числі морські підводні, лінії зв'язку. Звичайно, паралельно з цим буде хвиля репресій та грабежів, погромів та розправ. В останню добу буде відключено «енергоміст» та підводний газопровод. А можливо − буде виведений з ладу і Керченський міст. Нова російська хунта, що перед тим здійснить «дворцовий переворот» з усунення вождя, звичайно заявить, що все це − стихійні ексцеси. Цей прогноз (його за бажанням можна легко деталізувати) − важливий. Саме він задає рамку для розуміння і планування перших кроків української держави, в тому числі в методах організації та потреби в кадрах першочергових спеціальностей... (Далі буде)

Першу частину читайте тут.

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:59
Джонсон и Трамп договорились о торговом соглашении между странами
США и Великобритания договорились об углублении экономических отношений и заключения всеобъемлющей торговой сделки.
17:40
Украинка стала двукратной чемпионкой мира по дзюдо
18-летняя украинская дзюдоистка Дарья Билодид стала двукратной чемпионкой мира в весовой категорий до 48 кг, завоевав «золото» в финале мирового первенства в Токио.
17:08
В Крыму опасны любые проявления украинской идентичности — правозащитник
Представитель Крымской правозащитной группы Владимир Чекрыгин заявляет, что проявление украинской идентичности на полуострове может привести к угрозам для жизни.
16:37
Лидеры G7: Возвращать Россию рано, но нужно укрепить диалог
На саммите G7 во Франции лидеры стран «Большой семерки» приняли решение укреплять диалог и координацию с Россией.
16:09
Украина впервые за годы независимости испытала двигатель ракеты-носителя
23 августа впервые за время новейшей истории Украины были проведены огневые испытания двигателя ракеты-носителя класса «Циклон-4».
15:35
Порошенко пообещал не допустить в президиум Верховной Рады представителей «пятой колонны»
Фракция «Европейская солидарность» будет активно противодействовать тому, чтобы кресло вице-спикера парламента занял представитель «Оппозиционной платформы — За жизнь».
15:00
Тюремщики устроили погром в камере осужденного по «делу о так называемом терроризме»
Сотрудники СИЗО №1 Ростова-на-Дону устроили погром в камере осужденного по «делу о так называемом терроризме» крымского татарина Рустема Исмаилова.