Події в Луганську − тривожний сигнал

Сергей Высоцкий
23 ноября 2017 21:18
2890

Мене дуже непокоїть гумор з яким суспільство поставилось до подій у Луганську. І дуже не подобаються деякі інтерпретації цих подій − як конфлікту між якимись «ватажками» чи «народними республіками».

Немає ніяких республік, ніяких «плотницьких», «корнетів» та «захарченків».

Є окупаційні російські адміністрації, частини яких куруються різними кланами усередині Кремля та російських спецслужб.

У різних російських груп впливу є своє бачення перемогу у війні з Україною. Та своє бачення того, хто повинен контролювати фінансові потоки через окуповані території.

Для мене події в Луганську − тривожний сигнал.

Якщо окуповані території будуть консолідовані під донецьку вертикаль, це означатиме що централізоване управління над усім окупованим Донбасом отримає группа Суркова, який у даний момент кришує на рівні Кремля пана Курченко.

Зміцнення Суркова небезпечно тим, що саме він є автором небезпечної для нас концепції створення єдиної «Новоросії» та її «інтеграції» в тіло України на правах широкої автономії зі збереженням контролю Кремля. На відміну від інших групп, які пропагували інші сценарії − від інтеграції так званих «ЛДНР» у Росію до збереження їх в якості сірої зони.

Варто відмітити, що цей сценарії краху української державності, за деяких обставин, а саме, реалізації плану реваншу та заходу у парламент партій відвертих колаборантів може буде втілений під виглядом деокупації та реінтеграції Донбасу.

Люди які будуть втілювати план Суркова вже готуються до свого реваншу. Це Льовочкін і Фірташ, які мріють про відновлення газових потоків з Росії та вільно вирішують усі свої проблеми із Банковою. Це Медведчук − який просто виконує директиви Путіна. Це сотні недобитих ригів, які сидять та мріють про те, як вони будуть карати майданівців, добровольців та повертатися до потоків.

Дуже багато буде залежати від президента України. Поки що він толерує реванш. Толерує посилення впливу російського капіталу в Україні. Толерує агентів впливу Кремля.

Але піти простим шляхом фейкової реінтеграції за сценарієм Суркова-Льовочкіна, як йому рекомендують деякі люди з оточення та колаборанти − значить згубити і себе і Україну.

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16 июля
22:30
Зеленский и Меркель поговорили по телефону
16 июля президент Украины Владимир Зеленский провел телефонный разговор с федеральным канцлером Германии Ангелой Меркель.
21:40
Агрессия РФ против Украины угрожает мировой безопасности — Польша в ООН
Агрессия России против суверенитета и территориальной целостности Украины является прямой угрозой международной безопасности.
21:13
РФ делает все, чтобы развалить европейское единство — Бессмертный
Европе нужно понять, что сейчас речь идет не о проблемах Украины, а о её безопасности, потому что Россия делает все, чтобы развалить европейское единство.
20:32
Состояние политзаключенного Бекирова близко к критическому — адвокат
Состояние здоровья крымскотатарского политзаключенного Эдема Бекирова снова ухудшилось — оно близко к критическому.
20:00
Сенцов просит не передавать ему посылки — надеется на освобождение — Щур
Украинский политзаключенный Олег Сенцов в своем последнем письме правозащитнице Татьяне Щур от 12 июля попросил не передавать ему посылки и деньги — говорит «дать нашим правителям неделю на договориться».
19:26
Более 280 тыс. украинцев изменили место голосования на выборах — ЦИК
Правом на временное изменение места голосования на внеочередных выборах в Верховную Раду воспользовались 280 922 украинца.
18:53
Денисова: Договорились о медпомощи Грибу, Бекирову и Балуху
Украинский и российский омбудсмены во вторник, 16 июля, во время встречи в Москве определили «кейсы лиц, в отношении которых необходимо срочное медицинское вмешательство независимых врачей».