«Кримське прокляття» працює безвідмовно

Андрей Клименко
10 октября 2018 11:45
355

От скільки ж разів треба повторювати українським морякам: перед тим, як найматися на судно — перегляньте, чи є воно в нашому «кримському чорному списку» (тут: https://www.blackseanews.net/read/130665)!

Моніторингова група «Майдану закордонних справ», «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та BlackSeaNews повідомляє:

Вночі з 9 на 10 жовтня 2018 на якірній стоянці в Азовському морі у Керченської протоки тріснув корпус на старому 41-річному колишньому «Волго-Балт 201», а нині турецькому суховантажному судні NILA (IMO: 8230314, MMSI: 671696000, Call Sign: 5VEA7, Flag: Togo [TG], Deadweight: 3637 t, Length Overall x Breadth Extreme: 114m × 13m Year Built: 1977).

Почала поступати вода, 7 з 11 членів екіпажу зняли, зараз іде у супроводі буксиру «Меркурий» до порту Кавказ або Керч (карта 1). На судні більш 3 тисяч. тон. вугілля з російського порту Азов до турецького Гіресун. Кажуть, що з 11 членів екіпажу, 10 — з України, 1 — з Азербайджану.

Але ми зараз не тільки про те, що «волго-балти» у такому віці це потенційний потопельник.

Це судно з 2014 року знаходиться в кримському «чорному списку» порушників. Під тодішнім ім'ям SEASHELL заходив до Севастополя 25.06-01.07 2014 року, вантажив металобрухт в Інкермані на Туреччину (карта 2). Управлявся він тоді одеською компанією — MD SHIPPING CO — Ship manager/Commercial manager 06/2010 — doroga Lyustdorfskaya 172/2, Odessa, 65113, Ukraine, формальний власник - SEASHELL SHIPPING LTD-BZE Registered owner 06/2010. І одразу попав до «чорного списку». Моряки по більшості знають, що в таких суден погана карма... Сайти з працевлаштування моряків теж наші «чорні списки» републікують. Перевір!! — ні...

Зараз в цього судна інший власник — Registered owner CAPRICA SHIPPING & TRADING LTD Care of Armada Denizcilik ve Gemi Kiralama Ticaret Ltd (Armada Shipping & Chartering Ltd) , Ergener is Hani, Daire 14, Kat 3, Halitaga Caddesi 24, Osmanaga Mah, Kadikoy, 34710 Istanbul, Turkey.

Та й до портів окупованого Криму воно заходило лише один раз. Але... «кримське прокляття» — воно дуже сильне. Маємо вже немало тих, хто потонув...

І ще одне. Окремий привіт Регістру судноплавства України. Його працівники досі не викреслили з Регістру судно-порушник законів України...

А на фото пароплава (фото 3) можна побачити ознаки характерної хвороби «волго-балтів» — зворотний вигин корпусу по довжині (просідає важка кормова частина, судно стає дугоподібним і врешті-решт корпус ламається або біля надбудови, або посередині.

{gallery_1}

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 декабря
22:40
Самолет британских ВВС провел разведку над Черным морем
Стратегический разведывательный самолет ВВС Великобритании Boeing RC-135R провел многочасовой полет у побережья Черного моря.
22:15
Кабмин рассмотрит вопрос о прекращении ж/д сообщения с РФ
Министерство инфраструктуры внесло в Кабинет Министров Украины предложение о прекращении железнодорожного сообщения с Россией.
21:55
РФ начала запугивать всех и каждого в оккупированном Крыму — Климкин
Министр иностранных дел Украины Павел Климкин прокомментировал аресты адвоката Эмиля Курбединова и крымскотатарского активиста Эдема Бекирова, а также сегодняшний обыск у Али Османова в оккупированном Крыму.
21:36
«Киевоблгаз» не нашел следов утечки газа в пятиэтажке под Киевом
Причины взрыва в пятиэтажном доме в Фастове Киевской области выясняет специальная комиссия.
20:44
РФ не ответила Денисовой по поводу посещения ею украинских моряков
Российская сторона до сих пор не ответила Уполномоченному Верховной Рады по правам человека Людмиле Денисовой по поводу возможности посещения ею украинских военнопленных моряков в РФ.
20:16
Меркель объяснила продление санкций против РФ
Участники саммита ЕС пришли к выводу, что в настоящий момент условий для отмены или облегчения санкций против России нет.
19:45
Террористы обстреляли дома мирных жителей на Донбассе — ООС
Во время обстрела позиций Объединенных сил в районе села Зайцево под огонь попали дома мирных жителей.