Сейчас в эфире
23:00
Х/Ф Завтрак у Тиффани

Так хто тут насправді співпрацює з бандою Януковича?

Дмитро Гнап
07 декабря 2017 07:39
2024

1. Обвинувачення, які вчора в полум'яному гніві показував генпрокурор Луценко, виглядають непереконливими. Принаймні для судової перспективи справи. Чи міг Саакашвілі брати гроші у Курченка на свої акції? Знаючи, його безпринципність та політичну неперебірливість — міг. Можливо, не сам, через довірених осіб, але міг. Чи є це складом злочину? Сумнівно. Тим більше, майже фейковою виглядає телефонна розмова начебто Саакашвілі з начебто Курченком. В наші дні відео легко фабрикується, а що вже казати про аудіофайли. Та й сама Генпрокуратура настільки просякнута фейками і брехнею, що довіра до цієї установи і заяв її керівника майже нульова. Згадати хоча б цирк із замахом на Шокіна з тепловізором. 


2. Смішно взагалі слухати звинувачення про роботу на Росію від оточення людини, яка донедавна тримала фабрику в Липецьку. До речі, як там фабрика? Закрита? Точно? Тим більше смішно дивитись, коли Саакашвілі обвинувачують у зв'язках з бандою Януковича, люди, які самі тепло і плідно співпрацюють з цією бандою. Кононенко, наприклад, зустрічається зі Злочевським, після чого Генпрокуратура закриває кримінальні справи по ньому. Права рука Юри Єнакієвського — Олег Недава, член фракції БПП і відповідальний у фракції «по виносу казлов». Ахметов веде успішний бізнес під дахом президента. Медведчук під захистом поліції і СБУ. Льовочкін спокійно будує бетонну потвору на місці Сінного ринку. Так хто тут насправді співпрацює з бандою Януковича?


3. Тому вся ця історія з «плівками Саакашвілі» цілком згодилася б для якоїсь кампанії з дискредитації, реалізованої через придворного політтехнолога типу Медведєва чи Уколова. Але аж ніяк не для порушення провадження СБУ і відправки «Альфи» додому до Саакашвілі. Вже зараз ГПУ бігає в паніці, не знаючи на якій підставі оголошувати його в розшук. «Сприяння злочинній організації», «замах на злочин», що ще придумати?


4. Звісно, можна зараз знайти чергового суддю Кірєєва, який пітніючи і всцикаючись від переляку дасть Саакашвілі тривалий тюремний термін. Тільки де зараз Кірєєв? І де та влада, яка ним скористалась?

«Історичний процес рухається по спіралі. І нові події — в тій чи іншій мірі є повторенням попередніх».

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13 июля
21:00
важно В Крыму мама политзаключенного Кольченко вышла на одиночный пикет в поддержку Сенцова
В Крыму мама политзаключенного Кольченко вышла на одиночный пикет в поддержку Сенцова
20:41
важно Строить новые объекты на КПВВ — это шаг к признанию оккупации Крыма — Гданов
Строить новые объекты на КПВВ — это шаг к признанию оккупации Крыма — Гданов
19:05
важно В Киеве проходит акция ко дню рождения Олега Сенцова
В Киеве проходит акция ко дню рождения Олега Сенцова
17:39
МИД Британии призвал РФ освободить Сенцова, Балуха и Куку
МИД Британии призвал РФ освободить Сенцова, Балуха и Куку
16:55
Amnesty International просит РФ о встречи с Сенцовым
Amnesty International просит РФ о встречи с Сенцовым
15:17
важно «Суд» в Крыму отказал Балуху в условно-досрочном освобождении
«Суд» в Крыму отказал Балуху в условно-досрочном освобождении
14:20
Климкин и комиссар ЕС Хан призвали РФ освободить заключенных украинцев
Климкин и комиссар ЕС Хан призвали РФ освободить заключенных украинцев