newsshowslive
Вступить в семью ATR

В Крыму арестован подельник Бальбека Джанбазов — СМИ

31 октября 2018, 11:01
5652

В оккупированном Крыму за мошенничество арестован бывший «начальник» так называемого «Государственного комитета по государственной регистрации и кадастру» Бахчисарайского района Рустем Джанбазов.

На фото: Рустем Джанбазов с супругой Ниярой

На фото: Рустем Джанбазов с супругой Ниярой

Об этом пишет в Telegram «Крымский канал».

«Его (Рустема Джанбазова — прим.) подозревают в совершении мошеннических действий на предыдущей работе — начальником госкомрегистра Бахчисарайского района. Джанбазов умышленно, по предварительному сговору с группой лиц — чиновниками-землеустроителями — путем обмана приобретал и оформлял права на чужое имущество в особо крупном размере, а также выделял приморские участки аффилированным лицам», — говорится в сообщении.

Как известно, Джанбазов — подельник «депутата» Госдумы РФ, коллаборанта Руслана Бальбека. Супруга Джанбазова, Нияра, — бывший пресс-секретарь оккупационного «ДУМК».

Информация о Джанбазове внесена в базу данных центра «Миротворец». Ранее коллаборант, в том числе, занимал должность «прокурора» в отделе по «надзору за исполнением федерального законодательства прокуратуры» Крыма.

{gallery_1}

Телеканал ATR выясняет подробности.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров