ATR AİLESİNE QOŞULMAQ

26 iyün 2026, 15:25
91

26 червня окупаційна влада Криму оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації на території усього півострова. Про це повідомляє гауляйтер Криму Сергій Аксьонов.
 

"Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Развожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру", - заявив Аксьонов.
 

Він також почав запевняти населення півострова, що це рішення ухвалено "для упорядкування питань економічного характеру".
 

"Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення", - додав він.
 

Нагадаємо, після системних українських ударів по логістиці та енергетиці окупантів у Криму почалася нова фаза кризи: зупинка продажу пального для цивільних, віялові відключення світла, перебої з водою - все це призвело до масового від’їзду з півострова і велизечних черг на Кримському мості.

 
15:25
11:13
25 iyün
11:05
24 iyün
09:22
23 iyün
15:43
09:19
22 iyün
12:40
15:25
11:13
25 iyün
11:05
24 iyün
09:22
23 iyün
15:43
09:19
22 iyün
12:40