newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Уехали в Крым и не вернулись: в Днепре сообщают о пропаже семьи

22 августа 2018, 10:59
15724

В Днепре сообщают о пропаже семьи Киливник, которые еще 9 августа уехали на отдых в оккупированный Крым и до сих пор не вернулись.

Информация о пропаже Ивана и Дианы Киливник с двумя детьми появилась на странице dtp.kiev.ua. Сайт ATR.ua связался с мамой Ивана Киливник, которая подтвердила, что связи с семьей нет уже больше 10 дней.

Семья отправилась из Днепра в Крым 9 августа через КПВВ «Чонгар» и планировала остаться в поселке Межводном. Супруги с детьми планировали вернуться домой 17 августа. В последний раз они на связь выходили 10 августа, сейчас телефоны членов семьи отключены.

По словам Людмилы, матери Ивана Киливник, сейчас к поискам семьи на полуострове подключились «правоохранительные органы», но об их возможном местонахождении пока ничего неизвестно.

Женщина просит сообщать ей любую информацию, касающуюся семьи Киливник, по номеру телефона: +380067 725 54 69 — Людмила Анатольевна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:53
video Учасники кримськотатарського національного руху Бахчисараю висловили солідарність із бранцями Кремля: ZAMAN
Кримськотатарський народ завжди боровся з несправедливістю. Учасники кримськотатарського національного руху з Бахчисарая виступили із промовою на знак солідарності з бранцями Кремля.
#Бахчисарай#учасники_національного_руху#солідарність_із_бранцями
09:16
video Зеленський закликав Президента РЄ до нових санкцій проти організаторів масових репресій в окупованому РФ Криму: ZAMAN
РФ повинна відповісти за грубі порушення прав людини в окупованому Криму. Президент України Володимир Зеленський закликав до нових санкцій проти організаторів масових репресій на півострові.
#Рада_Європи#Володимир_Зеленський#Шарль_Мішель#права_людини_у_Криму
09:07
video Всупереч домовленостям окупаційні озброєні формування обладнують позиції та встановлюють нові мінні загородження — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
Окупанти обстріляли з гранатометів українські позиції біля Водяного, що на Приазов’ї. Обійшлося без втрат з боку об’єднаних сил. А поблизу селища Жовте, на Донеччині, ворожий безпілотник перетнув лінію фронту, але вчасно був знешкоджений українськими засобами радіоелектронної боротьби.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#тренування_артилерії
08:43
video Нардеп Чийгоз закликав ВР України ухвалити закони щодо захисту політичних прав кримськотатарського народу: ZAMAN
Ахтем Чийгоз також наголосив на тому, що фракція «Європейська солідарність» підтримує створення Кримської платформи, але наполягає на прийнятті трьох законопроєктів, направлених на захист політичних прав кримськотатарського народу.
#Ахтем_Чийгоз#закони_по_Криму#звернення_до_ВР
08:37
video Хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованого на смерть окупантами кримського татарина Решата Аметова у ВР України: ZAMAN
Чоловік став першою жертвою російської окупації Криму. Рівно 7 років тому окупанти викрали Аметова, катували його, а згодом жорстоко вбили.
#вбивство_Решата_Аметова#хвилина_мовчання#Ахтем_Чийгоз
08:32
video Олег Приходько отримав колонію суворого режиму та штраф — суд у РФ виніс незаконний вирок у cфабрикованій «справі» щодо українського активіста з окупованого Криму: ZAMAN
Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону незаконно засудив українського активіста Олега Приходька за буцімто «підготовку підриву» міської адміністрації міста Саки та російського консульства у Львові. Активіст отримав 5 років колонії суворого режиму та штраф у 110 тисяч рублів.
#активісти_у_Криму#Олег_Приходько#вироки_окупантів