newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
17:00
Bugün / Сьогодні (live)

Политзаключенный Владимир Балух обратился к украинцам

23 августа 2018, 13:52
3827

Украинский политзаключенный Владимир Балух призвал украинцев приложить все возможные усилия для укрепления единства общества, церкви и государства в период вооруженной агрессии РФ.

Об этом политзаключенный написал в письме, которое опубликовал зампред Меджлиса крымских татар Ахтем Чийгоз на своей странице в Facebook.

Телеканал ATR приводит полный текст письма.

«Вітаю всіх, хто любить Україну!

Міцного здоров'я і янголів-охоронців всім, хто тримає її на своїх плечах: українське воїнство, українське духовенство, українське громадянське суспільство!

Сердечно дякую всім однодумцям за щастя відчувати себе членом великої родини, яка керується ідеалами Правди, Честі і Гідності.

Мудрості, християнської любові до ближнього і справжнього непокладного патріотизму зичу владним інституціям, що ототожнюють собою омріяну і вистраждану в серцях багатьох поколінь наших предків Державу.

Неосяжно великою ціною — загубленими й покаліченими долями мільйонів і мільйонів кращих синів — сплачено історії за наше право мати свою державу, розбудовувати її, керуючись власними, сталими віковими традиціями та національними інтересами.

Справа Нашої Честі — дбайливо берегти історичну пам‘ять про цю святу жертовність та наполегливо працювати, аби вона не виявилася марною. Саме зараз, коли Україна вимушена відбивати чергову словіністичну навалу сусіда-імпераліста, вважаю, вкрай важливим є докласти максимум зусиль, аби укріпити єдність суспільства, церкви і держави як такої.

Невтомно удосконалюючи озброєння і реформуючи збройні сили, маємо наполегливо відстоювати святе право України мати власну Автокефальну церкву, позаяк є неприпустимим, що всередині держави в церковній царині домінуючі позиції займає єпархія церкви держави-агресора. Бог — єдиний, тому церква має служити народу, бути опорою його єдності, а не слугувати інструментом для розбрату і ідеологічних диверсій.

Традиції українського православ‘я і українського козацтва мають давньовікові споріднені корені, що яскраво демонструє свято Покрови Пресвятої Богородиці. Тож будьмо гідними нащадками життєвої мудрості своїх батьків, бо «козацькому роду нема переводу»! Слава Україні!».

Напомним, в четверг, 5 июля, «Раздольненский районный суд» в оккупированном Крыму приговорил Балуха к 5 годам колонии общего режима и штрафу размером в 10 тысяч российских рублей. В срок отбывания наказания входит период содержания Балуха под стражей в СИЗО и под домашним арестом (с 8 декабря 2016 года).

Как сообщал телеканал ATR, второе «уголовное дело» против Владимира Балуха завели в августе 2017 года. После того, как Владимир Балух и его адвокат подали жалобу в полицию на незаконные действия так называемого начальника Раздольненского ИВС Валерия Ткаченко, который оскорблял и ударил украинца, Ткаченко подал в ответ свою жалобу на украинца.

14 марта «Верховный суд» Крыма в Симферополе рассмотрел апелляционную жалобу защиты украинского политзаключенного Владимира Балуха на его приговор. «Суд» снизил срок лишения свободы до 3-х лет и 5-ти месяцев в колонии-поселения. Ранее «Раздольненский районный суд» приговорил Балуха к 3-м годам и 7-ми месяцам лишения свободы.

Как известно, украинский политзаключенный Владимир Балух 19 марта объявил бессрочную голодовку с требованием отменить незаконный приговор в виде лишения свободы на 3 года и 5 месяцев в колонии-поселения. После месяца голодовки он согласился принимать 2 стакана овсяного киселя и 50-70 грамм ржаных сухарей в день. 22 июня Владимир Балух принял решение усилить голодовку и употреблять только воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни