newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

В Геническе и Новоалексеевке покажут сказку «Хыдыр-деде»

26 сентября 2018, 16:12
1007

В Херсонской области пройдут показы первого крымскотатарского фильма-сказки «Хыдыр-деде».

Афишу показов на своей странице в Facebook опубликовал ведущий телеканала ATR Шевкет Наматуллаев.

Так, «Хыдыр-деде» можно будет посмотреть в Геническе и Новоалексеевке 10 октября. В Новоалексеевке фильм покажут в Доме культуры в 15.00 часов по адресу: ул. Дружбы народов, 13. В Геническе — в районном Доме культуры в 18.00 по адресу: ул. Монастырская, 4. Билеты можно заказать по номерам телефонов: +38099 077 43 39 (Геническ), +38050 553 38 06 (Новоалексеевка).

Напомним, художественный фильм-сказка «Хыдыр-деде» был снят крымской продакшн-студией Qaradeniz Production. Съемки проходили в Бахчисарае, Евпатории, Судаке, Счастливом и Большом Каньоне. Премьера фильма-сказки «Хыдыр-деде» состоялась в Симферополе 19 июня. В Киеве премьерный показ фильма-сказки «Хыдыр-деде» состоялся 1 июля.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров