newsshowslive
Вступить в семью ATR

Автоматы и военная форма: как в керченском колледже отмечали 9 мая

18 октября 2018, 13:16
10978

На сайте Керченского политехнического колледжа, в котором 17 октября произошел теракт, унесший жизни 21 человека, можно обнаружить фото и видео с «патриотических» мероприятий.

Ученики колледжа, например, в 2016 году ездили на «слет студенческих отрядов по партизанскому движению среди СПО Крыма», участвовали в конференции «Крым и Россия: процветание в единстве», отмечали День партизан, а также принимали участие в шествии российской пропагандистской акции «Бессмертный полк».

{gallery_1}

В мае этого года в колледже прошел конкурс-фестиваль «инсценированной военно-патриотической песни, посвященный Великой Победе». Студенты разыгрывали сценки с автоматами в военной форме и инсценировали смерть.

Теракт в керченском колледже в оккупированном Крыму произошел в среду, 17 октября. В настоящее время известно о 21 погибших, и более 60 пострадавших. В тяжелом состоянии остаются около 12 человек. Следственный комитет РФ расследует происшествие как «убийство двух и более лиц общеопасным способом». По данным СК РФ, убийства в учебном заведении совершил студент 4 курса колледжа 18-летний Владислав Росляков. Его тело с огнестрельным ранением было обнаружено в одном из помещений колледжа.

По факту массового убийства в Керчи Прокуратура АРК открыло уголовно дело по статье «террористический акт». Президент Петр Порошенко назвал теракт трагедией и выразил соболезнования семьям погибших. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:50
video Політв’язню Газієву стало зле під час судового засідання: ZAMAN
«Справу» другої сімферопольської групи розглядає Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону. Через погане самопочуття Сервета Газієва, ростовські судді перенесли судилище.
#Сервет_Газієв#друга_сімферопольська_група#погіршення_здоров'я_політв'язнів
11:25
video Брудна і смердюча вода пішла з кранів в окупованій Керчі — місцеві публікують відео з брунатною, маслянистою рідиною: ZAMAN
Дехто з коментаторів намагався виправдати це буцімто ремонтними роботами. У відповідь з’явилися ролики з Сімферополя та Сак, де ллється така ж, непридатна до вживання рідина.
#Керч#смердюча_вода_з_крану#графіки_водопостачання
11:06
video Російським морякам відмовили у пропуску та заборонили в'їзд в Україну на три роки за відвідування окупованого РФ Криму: ZAMAN
Співробітники Державної прикордонної служби під час оформлення судна з Туреччини виявили громадян РФ, які незаконно відвідували окупований Крим восени минулого року.
#ДПСУ#незаконне_відвідування_Криму#судно_з_Туреччини
10:20
video Добовий рекорд захворюваності на COVID-19 в Україні — виявлено 19 419 нових заражень: ZAMAN
Одужали майже удвічі менше — 10 032 людини. До лікарень з важкими симптомами потрапили більше 5-ти тисяч українців. Померли 464 хворих.
#COVID-19#поширення_коронавірусу#черговий_рекорд
09:57
video Якщо ти кримськотатарський активіст, тебе можуть назвати екстремістом та кинути за ґрати — Джеппар на саміті Економічної та Соціальної Ради ООН: ZAMAN
Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар взяла участь у саміті мусульманок в рамках роботи Економічної та Соціальної Ради ООН.
#Еміне_Джеппар#саміт_мусульманок#Економічна_та_Соціальна_Рада_ООН
09:32
video Шоста бойова втрата українського війська у квітні — ситуація на східному фронті: ZAMAN
8 квітня під Водяним, на Приазов’ї, від кулі російського снайпера загинув морпіх з 36-ї бригади імені контрадмірала Михайла Білинського, Денис Юшко. У травні йому мало виповнитися 23 роки.
#ООС#українські_воїни#втрата_на_фронті