newsshowslive
Вступить в семью ATR

ЕС может ввести новые санкции в ответ на кибератаки

19 октября 2018, 08:48
593

Страны Евросоюза планирую ввести новые санкции в ответ на кибератаки.

Об этом говорится в официальном сообщении по итогам саммита ЕС, передает Интерфакс-Украина.

«Следует продолжать работу над возможностями реагирования и предотвращения кибератак посредством ограничительных мер со стороны ЕС (...) Для того, чтобы повысить устойчивость ЕС к кибератакам, обсуждение предложений по усилению кибербезопасности должны пройти при нынешнем составе Европарламента», — говорится в сообщении.

В документе также отмечается, что страны ЕС намерены добиваться укрепления кибербезопасности для противодействия хакерским угрозам, защиты демократических ценностей, борьбы с радикальными движениями и терроризмом и сотрудничества между странами в вопросах безопасности.

«ЕС будет дальше укреплять механизмы сдерживания и противодействия гибридным, кибернетическим, химическим, биологическим, радиологическим и ядерным угрозам», — говорится в документе.  

Напомним, в начале октября власти Нидерландов объявили, что предотвратили хакерскую атаку на Организацию по запрету химического оружия в апреле 2018 года. По утверждению следователей, за атакой стоят сотрудники ГРУ.

Позже с подобными обвинениями выступили США, Великобритания и Канада. По данным западных спецслужб, среди хакерских операций, которые осуществляли россияне, был также взлом базы данных Международного антидопингового агентства, атака на атомную электростанцию в Пенсильвании и попытка получить доступ к данным расследования нападения на «Боинг» рейса МН17 под Донецком.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:26
COVID-19 у Севастополі: 97 нових випадків, 6 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 97 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, шість пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 490 осіб (30 683 — у Криму, 8807 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#поширення_коронавірусу
10:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли ще вісім осіб
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1050 пацієнтів з COVID-19 (708 — у Криму, 342 — у Севастополі).
#епідемія#смерті#COVID_19#коронавірус_у_Криму
09:22
COVID-19 у Криму: 234 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 234 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 393 осіб (30 683 — у Криму, 8710 — у Севастополі).
#епідемія#окупанти#хворі#коронавірус_у_Криму
09:01
Політв'язень перебуває у ШІЗО понад півроку: омбудсмен отримала довгоочікувану відповідь на запит про стан Абдуллаєва
Уповноважений з прав людини у Республіці Башкортостан Рим Каюмов у відповіді українському омбудсмену Людмилі Денісовій повідомив, що відвідав Теймура Абдуллаєва у колонії.
#Теймур_Абдуллаєв#Людмила_Денісова#тиск_у_ШІЗО
08:38
video Бекіров, Яніков та Сулейманов залишаються в умовах нелюдського утримання та знущання силовиків — суд відхилив скаргу захисту: ZAMAN
Російський суд відмовив в апеляційних скаргах адвокатів на продовження арешту трьом фігурантам другої сімферопольської групи у «справі про тероризм».
#умови_утримання#друга_сімферопольська#«справа_про_тероризм»#скарги
08:19
video Влада Януковича свідомо застосовувала «жорстоку силу» під час Революції Гідності — ЄСПЛ зобов’язав Україну компенсувати шкоду заявникам: ZAMAN
Європейський суд з прав людини звинуватив владу Януковича у численних порушеннях прав людини під час Революції гідності. ЄСПЛ встановив, що влада свідомо застосовувала жорстоке поводження, і держава несе відповідальність за вбивство як мінімум одного активіста — науковця зі Львова Юрія Вербицького.
#Янукович#ЄСПЛ#Революція_Гідності#жорстока_сила
07:53
video За агітацію молоді до служби в армії країни-окупанта звинувачено бойовика «самооборони Аксьонова» — Прокуратура АРК: ZAMAN
Екс-бойовика «Самооборони Криму» рішенням Прокуратури Автономної Республіки Крим та Севастополя звинувачено у пропаганді служби в армії РФ серед української молоді на окупованому півострові.
#прокуратура_АРК#«Самооборона_Криму»#агітація_до_служби