newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:15
Göñül göñülden

Украина, Молдова и Грузия подписали Меморандум по противодействию РФ

20 декабря 2018, 10:03
1202

В среду, 19 декабря, в Тбилиси (Грузия) вице-премьер-министр по вопросам реинтеграции Молдовы Кристина Лесник, Министр по вопросам временно оккупированных территорий Украины Вадим Черныш и Государственный Министр по вопросам примирения Грузии Кетеван Цихелашвили подписали Меморандум о создании Трехсторонней межведомственной платформы для обмена опытом интеграционной политики территорий, которые находятся вне контроля государств и противодействия Российской Федерации.

фото mtot.gov

фото mtot.gov

Об этом говорится на сайте Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц.

«Если действовать всем вместе, объединив наши усилия, то политика, которую проводит Российская Федерация, будет неэффективной. На международной арене уже никто не поддерживает Россию, так же как и не верят ее громким заявлениям. Сегодня мы подписали важный документ, который дает возможность обмениваться информацией на совсем другом уровне. Мы будем работать и будем делиться наработками исключительно в невоенной сфере противодействия гибридным угрозам со стороны Российской Федерации», — заявил глава минВОТ Вадим Черныш.

Платформой предусмотрен обмен опытом в сфере соблюдения прав человека, противодействия Кремлевской пропаганды и информационной войны, установления и поддержки связей с населением, которое проживает на временно оккупированных территориях Украины, Грузии и территориях без эффективного контроля Республики Молдова, а также анализа ситуации и оценки рисков и содействие обмену соответствующими знаниями и навыками.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:24
video Омбудсмен Денісова обговорила з адвокатом Гемеджі додержання прав українських політв’язнів: ZAMAN
Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова обговорила з Лілією Гемеджі — адвокатом кримських татар, які незаконно утримуються в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму — додержання їхніх процесуальних та інших прав, зокрема на медичну допомогу та гідні умови тримання.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Ліля_Гемеджі#права_кримськотатарських_політв'язнів
14:03
Російський корабель відкрив попереджувальний вогонь по британському есмінцю у Чорному морі
Російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця «Defender», який увійшов у територіальні води РФ у Чорному морі в районі мису Фіолент, повідомили у Міноборони Росії.
#Чорне_море#Міноборони_РФ#британський_есмінець#вогонь
11:22
video Значно зросла кількість інфікованих COVID-19 в окупованому РФ Криму за добу — підконтрольна Кремлю «влада» заборонила святкування випускних вечорів: ZAMAN
На півострові зафіксовано ще 277 нових пацієнтів з COVID-19, шестеро людей не змогли подолати хворобу. Окупаційна «влада» посилює карантин у Ялті, Алушті, Сімферополі та Сімферопольському районі.
#Крим#заборона_випускних#закриття_закладів#посилення_карантину#зростання_кількості_інфікованих
10:59
video Минулої доби не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19 на Донеччині, Івано-Франківщині та Закарпатті — МОЗ: ZAMAN
На всій материковій частині України зафіксовано менше трьохсот нових пацієнтів з COVID-19 на добу. Одужали майже втричі більше. А ще 21 людина померла внаслідок хвороби.
#МОЗ#Україна#вакцинація#низькі_показники#кількість_інфікованих
10:11
video Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN
Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.
#«справа_про_тероризм»#друга_сімферопольська_група#прихований_свідок
09:57
video Vernadsky Challenge — фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів відбувся у Києві: ZAMAN
У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Цього року у змаганнях взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапи. Учасники представили розробки на тему космічних технологій і активної біоелектроніки.
#фінал#міжнародний_конкурс#інженерні_стартапи#космічні_технології#біоелектроніка