newsshowslive
Вступить в семью ATR

Крымскотатарская автономия неизбежна — Тистол

3 января 2019, 22:48
2207

Несмотря на все репрессии оккупантов, крымским татарам нужно продолжать бороться за свою Родину, ведь в конечном итоге эта борьба приведет к созданию крымскотатарской национальной автономии.

Фото: Константин Ильянок

Фото: Константин Ильянок

Такое мнение выразил украинский художник Олег Тисол в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

«Я думаю, что эта борьба стоит этой борьбы, потому что в результате всего этого крымскотатарская автономия — она неизбежна», — сказал Тисол.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15:30
video Штрафи від 5 до 20 тисяч рублів — окупанти продовжують виносити вироки кримським татарам, затриманим 4 вересня: ZAMAN
Окупаційний «суд» Сімферополя продовжив призначати штрафи кримським татарам, які 4 вересня вийшли до будівлі ФСБ, щоб дізнатися долю п’яти викрадених співвітчизників.
#кримські_татари#затримання#вироки#штрафи_окупантів#протоколи
12:40
video Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».
#апеляція#арешт#"справа"#брати_Ахтемови#"диверсія_на_газопроводі"
11:08
video Порушили право на справедливий суд — голова Моніторингової місії ООН про сфабриковану «справу» Рефата Чубарова: ZAMAN
В окупованому Криму порушили право на справедливий суд у сфабрикованій «справі» проти голови Меджліса кримськотатарського народу Рефата Чубарова.
#ООН#Крим#моніторингова_місія#"справа"#Рефат_Чубаров#Матильда_Богнер