newsshowslive
Вступить в семью ATR

Джемилев вручил орден послу Турции в Украине за поддержку крымских татар

4 января 2019, 07:53
1254

Лидер крымскотатарского народа Мустафа Джемилев вручил послу Турции в Украине Йонет Джан Тезезелю памятный крымскотатарский орден в знак благодарности за поддержку крымских татар.

Как сообщила член Меджлиса крымскотатарского народа Гаяна Юксель в Facebook, это приурочено к завершению дипломатической миссии в Украине.

«Чрезвычайный и Полномочный Посол Турции в Украине Йонет Джан Тезель заканчивает свою почти пятилетнюю каденцию в статусе официального представителя Турции в Украине. Вместе с послами других государств, лидерами и членами Меджлиса посетили прощальный прием посла. Джемилев вручил послу памятный крымскотатарский орден в знак благодарности за поддержку крымских татар», — написала Юксель.

Члены Меджлиса выразили благодарность Йонету Джан Тезелю за его значительный личный вклад в развитие отношений между Украиной и Турцией и за непоколебимую поддержку коренного народа Крыма.

Йонет Джан Тезель неоднократно заявлял, что Турция не признает аннексию Крыма Россией и будет продолжать внешнюю политику в этом направлении. Он внес свой вклад в разработку проектов по строительству общежитий, зданий, жилья, мечетей, культурных центров для крымских татар в Крыму.

Йонет Джан Тезель был назначен Чрезвычайным и Полномочным Посол Турции в Украине в феврале 2014 года.

Уже известно, что новым дипломатическим представителем Турции в Украине стал заместитель главы департамента МИД по делам Восточной Европы Ягмур Ахмет Гюльдере. Ранее он был советником посольства Турции в России.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:56
video Політв’язень Яшар Шихаметов потребує термінової медичної допомоги — омбудсмен
Кримськотатарський політв’язень, фігурант сфабрикованої окупантами «справи про тероризм» Яшар Шихаметов потребує термінового медичного обстеження та лікування.
#омбудсмен#політв'язні#Людмила_Денісова#стан_здоров'я#Яшар_Шихаметов#медична_допомога
12:08
video МОК заблокував трансляцію Олімпіади-2020 в окупованому Криму: ZAMAN
Онлайн-трансляція Олімпіади-2020 блокується на території Криму на вимогу Міжнародного олімпійського комітету.
#МОК#блокування#окупований_Крим#Олімпіада-2020#ТРАНСЛЯЦІЯ
11:39
video Змусити кримських татар мовчати — «суд» окупантів взяв перерву у розгляді скарги Абдулганієвої: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму взяв перерву у розгляді скарги Еміне Абдулганієвої, яку за одиночний протест звинуватили у проведенні незаконного мітингу та присудили 10 тисяч рублів штрафу.
#політв'язні#Абдулганієв#суд_окупантів#розгляд_скарги#син-не_терорист
11:13
video Коронавірус на Олімпіаді-2020 — зареєстровано сім нових випадків: ZAMAN
Сім нових випадків COVID-19 виявили на Олімпіаді у Токіо. Два позитивних тести — у тенісистів з Нідерландів. Решта заражених — люди, задіяні у проведенні Ігор.
#коронавірус#нові_випадки_зараження#Олімпіада-2020
10:49
video У Криму зростає кількість хворих на COVID-19 — понад 500 нових поцієнтів щоденно: ZAMAN
Навіть за сумнівними даними окупаційної «влади», у Криму щоденно фіксують понад 500 нових пацієнтів з COVID-19, та не менше десяти померлих внаслідок хвороби.
#Крим#коронавірус#хворі#статистика_окупантів
10:21
video МОЗ рекомендує вагітним робити щеплення від коронавірусу — вакцинація є безпечною та необхідною: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують вагітним жінкам вакцинуватися від COVID-19. Зазначається, що наразі така вакцинація є безпечною та необхідною.
#COVID-19#щеплення#вакцинація#вагітні