newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

Инструкция по настройке телеканала ATR

14 января 2019, 18:22
8290

С 10 января телеканал ATR перешел на спутник AMOS и начал вещать в HD формате. Теперь на спутнике «Amos-7» крымскотатарский телеканал можно смотреть как в HD формате, так и в SD.

Чтобы смотреть телеканал ATR на спутнике «Amos-7» в формате HD, необходимо иметь соответствующий тюнер с прошивкой HD. Можно сделать автопоиск канала или же настроить его по параметрам (выберите частоту 12518 MHz, поляризация горизонтальная, S/R 12500). Чтобы смотреть ATR на спутнике AMOS, ваш тюнер должен поддерживать формат видео mpeg4 — как для просмотра в SD, так и HD формате. Также на спутнике «Amos-7» можно смотреть крымскотатарский телеканал Lâle в формате SD.

На спутнике ASTRA с 10 января ATR вещает только в формате HD. Чтобы смотреть телеканал через этот спутник, ваш тюнер должен поддерживать HD формат. Для настройки можно сделать автопоиск и в списке выбрать ATR HD, или же настроить по параметрам (частота 11747, поляризация вертикальная, S/R 30000).

Также подписывайтесь на телеканал ATR в социальных сетях: Facebook, Telegram. На этих страницах дублируются все новости с сайта ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо