newsshowslive
Вступить в семью ATR

Россия вывезла минимум миллион археологических артефактов из оккупированного Крыма

17 января 2019, 17:40
1521

За время оккупации Крыма Россия вывезла минимум миллион археологических артефактов. Незаконные раскопки на оккупированном полуострове — одно из наиболее очевидных нарушений оккупационной российской власти.

Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на Министерство по вопросам временно оккупированных территорий Украины.

«За время оккупации Крыма с 2014 года Россия вывезла с территории полуострова минимум миллион археологических артефактов», — заявил начальник управления по вопросам АР Крым и г. Севастополя в министерстве Сергей Мокренюк.

«В соответствии с украинским законом о санкциях, ограничения могут быть применены к физическим и юридическим лицам, чья деятельность на полуострове угрожает интересам Украины. Важно было определить тех, кто осуществляет незаконные археологические раскопки на территории Крыма», — сказал чиновник.

В целом, по его словам, это, наверное, одна из наиболее очевидных сфер, где видны нарушения.

«В соответствии с Женевской конвенцией, такие действия запрещены со стороны страны-оккупанта. Если представить стоимость одного артефакта и умножить на количество украденного можно оценить экономические последствия», — добавил он.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:06
КримSOS запрошує до участі у флешмобі на підтримку жертв насильницьких зникнень
Громадська ініціатива КримSOS оголосила 52-у акцію на підтримку жертв насильницьких зникнень та їхніх рідних.
#флешмоб#зниклі#КримSOS
09:43
video Об'єднання родичів політв'язнів Кремля запустило кампанію зі збору коштів
Учасники Об'єднання родичів політв'язнів Кремля зняли ролик на підтримку українських політв’язнів, у якому звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти захистити тих, хто незаконно утримується у застінках Кремля.
#ролик#збір_коштів#Об'єднання_родичів_політв'язнів
09:24
Окупанти блокують понад 1,6 тис. інтернет-ресурсів у Криму
В окупованому Криму заблоковані більше 1600 інтернет-ресурсів, що на думку окупантів нібито «містять інформацію екстремістського характеру», а також спрямовані на те, щоб «отримати несанкціонований доступ до охоронюваних ресурсів» на території півострову.
#Крим#блокування#сайти
08:51
photo У МЗС запросили Чорногорію долучитися до Кримської платформи
Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар під час зустрічі з послом Чорногорії в Україні Драгіцею Понорац запросила чорногорську сторону долучитися до роботи Кримської платформи.
#МЗС#Кримська_платформа#Чорногорія
08:18
Окупанти вводять нові обмеження подачі води у Ялті
З 27 листопада окупаційна «влада» введе нові обмеження подачі води населенню Ялти.
#вода#Ялта#обмеження
07:53
До суду скероване обвинувачення проти «судді», який переслідував Ільмі Умерова
Прокуратура АР Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо «судді», який є причетним до переслідування заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.
#Умеров#прокуратура_АРК#обвинувачення
24 ноября
15:11
Лише 10% переселенців стали власниками свого житла
На сьогодні 62% внутрішньо переміщених осіб орендують житло власним коштом, 16% живуть разом із родичами або у приймаючих сім'ях, 5% — у гуртожитках, 3% — у центрах компактного проживання ВПО, і лише 10 % переселенців вдалося придбати власне житло.
#переселенці#житло#програми