newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:15
Göñül göñülden

Власти Приднестровья хотят открыть представительства в Киеве и Брюсселе

13 февраля 2019, 10:52
604

Власти непризнанной Приднестровской Молдавской Республики заявили, что будут добиваться открытия официальных представительств в Киеве и Брюсселе.

Об этом сообщил политический представитель Приднестровья, глава «Министерства иностранных дел» региона Виталий Игнатьев на переговорах по вопросу Приднестровского урегулирования, передает Укринформ

По его словам, такую задачу поставил лидер Приднестровья Вадим Красносельский.

Отметим, в Министерстве иностранных дел Украины заявили, что не позволят открыть представительство Приднестровья. Об этом сообщила пресс-секретарь МИД Екатерина Зеленко. 

«В Украине уже есть одно дипломатическое представительство - это Посольство Республики Молдова. Приднестровье является частью Молдовы, и Украина как страна-гарант будет продолжать прилагать усилия, чтобы содействовать решению приднестровского вопроса», — сказала она. 

Напомним, Приднестровье объявило о суверенитете в 1990 году, но мировое сообщество независимость региона не признало. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:24
video Омбудсмен Денісова обговорила з адвокатом Гемеджі додержання прав українських політв’язнів: ZAMAN
Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова обговорила з Лілією Гемеджі — адвокатом кримських татар, які незаконно утримуються в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму — додержання їхніх процесуальних та інших прав, зокрема на медичну допомогу та гідні умови тримання.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Ліля_Гемеджі#права_кримськотатарських_політв'язнів
14:03
Російський корабель відкрив попереджувальний вогонь по британському есмінцю у Чорному морі
Російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця «Defender», який увійшов у територіальні води РФ у Чорному морі в районі мису Фіолент, повідомили у Міноборони Росії.
#Чорне_море#Міноборони_РФ#британський_есмінець#вогонь
11:22
video Значно зросла кількість інфікованих COVID-19 в окупованому РФ Криму за добу — підконтрольна Кремлю «влада» заборонила святкування випускних вечорів: ZAMAN
На півострові зафіксовано ще 277 нових пацієнтів з COVID-19, шестеро людей не змогли подолати хворобу. Окупаційна «влада» посилює карантин у Ялті, Алушті, Сімферополі та Сімферопольському районі.
#Крим#заборона_випускних#закриття_закладів#посилення_карантину#зростання_кількості_інфікованих
10:59
video Минулої доби не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19 на Донеччині, Івано-Франківщині та Закарпатті — МОЗ: ZAMAN
На всій материковій частині України зафіксовано менше трьохсот нових пацієнтів з COVID-19 на добу. Одужали майже втричі більше. А ще 21 людина померла внаслідок хвороби.
#МОЗ#Україна#вакцинація#низькі_показники#кількість_інфікованих
10:11
video Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN
Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.
#«справа_про_тероризм»#друга_сімферопольська_група#прихований_свідок
09:57
video Vernadsky Challenge — фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів відбувся у Києві: ZAMAN
У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Цього року у змаганнях взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапи. Учасники представили розробки на тему космічних технологій і активної біоелектроніки.
#фінал#міжнародний_конкурс#інженерні_стартапи#космічні_технології#біоелектроніка