newsshowslive
Вступить в семью ATR

Москалькова осталась довольна тем, как судят Вышинского

20 марта 2019, 15:32
592

Уполномоченный по правам человека Российской Федерации Татьяна Москалькова осталась довольна тем, как проходит судебный процесс над главредом издания «РИА Новости Украина» Кириллом Вышинским.

Свой комментарий она разместила в  Instagram.

«Я довольна результатом сегодняшнего заседания, суд проходил с соблюдением норм национального и международного законодательства, он удовлетворил решение об отмене «клетки» для Кирилла Вышинского и он участвовал вместе с адвокатами. Это в значительной степени облегчило общение и повысило гарантии защиты», — сказала она.

На вопрос журналистов, собирается ли российский омбудсмен посетить следующее заседание в отношении Вышинского 26 марта, Москалькова ответила: 

«Скорее всего, у меня будет запланирована командировка... Если не смогу перенести, тогда буду получать информацию от вас, читать каждую строку, которую напишете вы и, конечно же, от адвокатов», — добавила она. 

Напомним, Татьяна Москалькова 19 марта поздно вечером прилетела в Киев, чтобы принять участие в заседании по делу руководителя «РИА Новости-Украина» Кирилла Вышинского, который обвиняется в госизмене.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни