newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
21:50
Canlı studio / Музичний проект

Зеленский принес присягу президента Украины

20 мая 2019, 10:16
1118

Сегодня, 20 мая 2019 года, Владимир Зеленский принял присягу на верность украинскому народу.

В Верховной Раде продолжается официальная церемония инаугурации президента Украины. Владимир Зеленский уже принял присягу на верность украинскому народу.

Телеканал ATR ведет прямую трансляцию торжественных мероприятий.

После исполнения государственного гимна Украины председатель Верховной Рады Андрей Парубий предоставил слово председателю ЦИК для объявления результатов выборов президента Украины. После этого главе КСУ предоставили слово для приведения новоизбранного президента к присяге.

Затем новоизбранный президент, положив руку на Конституцию Украины, провозгласил присягу украинскому народу, подписал ее текст и передал главе КСУ.

 

После этого председатель ЦИК вручил новоизбранному президенту Украины удостоверение президента Украины, а глава КСУ — официальные символы власти главы государства: знак президента в форме орденской цепи, гербовую печать и булаву.

Процедурой предусмотрено обращение президента к украинскому народу с трибуны Верховной Рады.

{gallery_1}

Согласно ст. 104 Конституции, новый глава государства вступает на пост с момента принесения присяги народу на торжественном заседании парламента.

Как сообщал ATR, после инаугурации в парламенте Украины у Владимира Зеленского запланированы несколько мероприятий в Мариинском парке.

В частности, с 11:05 до 11:20 президент примет участие в церемонии представления командующих видами Вооруженных сил Украины, а также в церемонии поднятия государственного флага Украины.

После этого с 11:20 до 11:50 Владимир Зеленский вместе со своей супругой поприветствуют глав иностранных делегаций.

С 12:00 до 13:30 запланировано участие Зеленского в двухсторонних встречах с главами иностранных делегаций в Администрации президента.

Напомним, 30 апреля ЦИК Украины огласила официальные итоги президентских выборов. Победу одержал кандидат от партии «Слуга народа» Владимир Зеленский. Он набрал 73,22% голосов. Его соперник Петр Порошенко получил 24,45% голосов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму