newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
17:00
Bugün / Сьогодні (live)

«Qırım ailesi» проведет в Киеве мероприятие ко Дню защиты детей

30 мая 2019, 13:35
611

Организация «Qırım ailesi» («Кримська родина») 2 июня проведет в Киеве мероприятие ко Дню защиты детей под названием «Крымскотатарская культура сквозь призму детства».

Об этом сообщают организаторы мероприятия в Facebook.

«Крымскотатарский культурно-образовательный центр в Киеве приглашает вас присоединиться к празднованию Международного дня защиты детей. 2 июня в 14:00. В этот день мы хотим познакомить вас с крымскотатарской культурой сквозь призму детства — танцы, музыку, литературу и визуальные произведения, созданные маленькими воспитанниками центра», — говорится в сообщении.

Зарегистрировать для участия можно тут. Адрес проведения мероприятия сообщат зарегистрированным участникам. По всем вопросам относительно события можно обращаться по телефону: 099 157 82 81.

«Qırım ailesi» («Кримська родина») — это организация, созданная родителями-переселенцами из Крыма, которые заботятся о сохранении национальной культурной памяти, обучая детей крымскотатарскому языку, танцам, игре на музыкальных инструментах, истории и тому подобное.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни