newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

«Бізнес & влада»: теневая экономика Украины

4 июня 2019, 14:05
988

Во вторник, 4 июня, в 21:00 на телеканале ATR выйдет второй выпуск программы «Бізнес & влада». В этот раз эксперты обсудят теневую экономику нашей страны и какие схемы существуют при продаже товаров в Украину.

Представители власти и бизнеса расскажут, как бизнес и граждане уклоняются от уплаты налогов и избегают таможенных сборов при пересечении границы, кто стоит за этими сделками и как можно бороться с такими коррупционными схемами.

Спикерами сегодняшней программы станут народный депутат Украины, председатель подкомитета по таможенным вопросам Налогового комитета ВРУ Татьяна Острикова; заместитель директора Европейской бизнес ассоциации Светлана Михайловская, специалист CASE-Ukraine Андрей Саварец, директор Украинской ассоциации производителей Сергей Шевченко, народный депутат Украины Андрей Антонищак и журналист-расследователь ATR Бугаков Ярослав.

Подписывайтесь на телеканал ATR в социальных сетях: Facebook, Telegram, или скачивайте приложение для смартфонов: Play Маркет (Android) и App Store (Apple).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо