newsshowslive
Вступить в семью ATR

На акции в Москве задержали более 400 человек

12 июня 2019, 18:22
738

В центре Москвы на марше в поддержку журналиста Ивана Голунова и против сфабрикованных уголовных дел задержали более 400 человек.

Об этом сообщает в Twitter правозащитный портал «ОВД-Инфо».

«Более 400 человек задержали в Москве во время акции против сфабрикованных дел. Продолжаем вести подсчет задержанных», — говорится в сообщении.

{gallery_1}

{gallery_2}

Российские активисты и журналисты запланировали провести 12 июня в центре Москвы марш за освобождение корреспондента «Медузы» Ивана Голунова, которого обвиняли в попытке сбыта наркотиков. Дело против него было закрыто 11 июня, однако часть из тех, кто собирался принять участие в акции, решили пройти от метро «Чистые пруды» до здания московской полиции на Петровке, 38. Они вышли с общими требованиями, в первую очередь — наказания виновных в провокации против Голунова. Переговоры с мэрией по поводу акции сорвались еще до освобождения журналиста, власти города призвали не приходить на нее.

{gallery_3}

{gallery_4}

{gallery_5}

Ранее сообщалось о более 200 задержанных. Среди задержанных журналисты «Коммерсанта», «МБХ-Медиа», «Медузы», «Дождя», «Ведомостей», Reuters, Der Spiegel, The Village и других изданий. Также задержали российского оппозиционера Алексея Навального.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності
09:34
video «Молла Аббас» — твори кримськотатарського просвітителя Гаспринського стали доступними для україномовного читача: ZAMAN
25 червня на міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» відбудеться презентація кримськотатарської літератури, на якій співупорядниця й редакторка серії Надія Гончаренко з колегами детальніше розкажуть про нову збірку «Молла Аббас».
#презентація#Молла_Аббас#двомовне_читання#Ісмаїл_Гаспринський
09:13
video «Кримськотатарська проза українською» — літературна серія про події з історії корінного народу півострова: ZAMAN
У Національній історичній бібліотеці України презентували серію кримськотатарських творів, перекладених українською. Ідея її створення належить директору видавництва «Майстер книг» Павлу Сачеку.
#презентація#кримськотатарська_проза_українською#Майстер_книг#Молла_Аббас#четверта_збірка