newsshowslive
Вступить в семью ATR

Зеленский — Путину про обмен: «Давайте сначала вернем всех, кто в РФ и Крыму»

17 июля 2019, 22:59
1458

Президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что во время телефонного разговора президент РФ Владимир Путин предлагал ему совершить обмен пленными по формуле «всех на всех».

В интервью, опубликованном в видеоматериале на странице Офиса президента Украины в Facebook, Зеленский сказал, что решил позвонить Путину с целью обсудить вопрос освобождения украинцев.

«Президент РФ мне сказал: «Я вижу решение вопроса пленных «всех на всех». Я ему откровенно сказал, что «всех на всех» я бы с радостью, но есть одна ситуация. Дело в том, что список наших всех тех ребят, которые находятся на временно оккупированных территориях, не совпадает со списком людей, которые контролируют сейчас эти территории. Поэтому «всех на всех» мы обязательно сделаем, но давайте сначала вернем всех тех, кто в России и в Крыму, и начнем с моряков. Мне кажется, это нормальный шаг к возвращению диалога и реальный мощный шаг к тому, чтобы прекратить войну», — отметил Зеленский.

Сегодня, по данным росСМИ, боевики «Л/ДНР» заявили о готовности обмена пленными по формуле «всех на всех».

Напомним, в среду в столице Беларуси Минске прошло заседание Трехсторонней контактной группы по мирному урегулированию ситуации на востоке Украины. На ней договорились о бессрочном перемирии на Донбассе с полуночи 21 июля.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:26
COVID-19 у Севастополі: 97 нових випадків, 6 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 97 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, шість пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 490 осіб (30 683 — у Криму, 8807 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#поширення_коронавірусу
10:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли ще вісім осіб
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1050 пацієнтів з COVID-19 (708 — у Криму, 342 — у Севастополі).
#епідемія#смерті#COVID_19#коронавірус_у_Криму
09:22
COVID-19 у Криму: 234 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 234 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 393 осіб (30 683 — у Криму, 8710 — у Севастополі).
#епідемія#окупанти#хворі#коронавірус_у_Криму
09:01
Політв'язень перебуває у ШІЗО понад півроку: омбудсмен отримала довгоочікувану відповідь на запит про стан Абдуллаєва
Уповноважений з прав людини у Республіці Башкортостан Рим Каюмов у відповіді українському омбудсмену Людмилі Денісовій повідомив, що відвідав Теймура Абдуллаєва у колонії.
#Теймур_Абдуллаєв#Людмила_Денісова#тиск_у_ШІЗО
08:38
video Бекіров, Яніков та Сулейманов залишаються в умовах нелюдського утримання та знущання силовиків — суд відхилив скаргу захисту: ZAMAN
Російський суд відмовив в апеляційних скаргах адвокатів на продовження арешту трьом фігурантам другої сімферопольської групи у «справі про тероризм».
#умови_утримання#друга_сімферопольська#«справа_про_тероризм»#скарги
08:19
video Влада Януковича свідомо застосовувала «жорстоку силу» під час Революції Гідності — ЄСПЛ зобов’язав Україну компенсувати шкоду заявникам: ZAMAN
Європейський суд з прав людини звинуватив владу Януковича у численних порушеннях прав людини під час Революції гідності. ЄСПЛ встановив, що влада свідомо застосовувала жорстоке поводження, і держава несе відповідальність за вбивство як мінімум одного активіста — науковця зі Львова Юрія Вербицького.
#Янукович#ЄСПЛ#Революція_Гідності#жорстока_сила
07:53
video За агітацію молоді до служби в армії країни-окупанта звинувачено бойовика «самооборони Аксьонова» — Прокуратура АРК: ZAMAN
Екс-бойовика «Самооборони Криму» рішенням Прокуратури Автономної Республіки Крим та Севастополя звинувачено у пропаганді служби в армії РФ серед української молоді на окупованому півострові.
#прокуратура_АРК#«Самооборона_Криму»#агітація_до_служби