newsshowslive
Вступить в семью ATR

Стало известно возможное местонахождение пяти украинских политзаключенных

20 августа 2019, 15:55
827

Пять украинских политзаключенных, — Владимир Балух, Станислав Клых, Александр Кольченко, Павел Гриб и Николай Карпюк — возможно, находятся в московском СИЗО «Лефортово». Администрация СИЗО приняла для них посылки, которые передали правозащитники.

Об этом сообщила российская журналистка Виктория Ивлева в Facebook. 

«Сегодня утром с Лешей Боганцевым поехали наудачу в Лефортово, собрав пять передачек. Все передачи приняли. <...> Но все это полная ерунда в сравнении с фамилиями людей, которым передали эти продукты: 

1. Балух Владимир Григорьевич;

2. Клых Станислав Романович;

3. Кольченко Александр Александрович;

4. Гриб Павел Игоревич;

5. Карпюк Николай Андронович», — написала Ивлева. 

Она отметила, что не знает, находятся ли эти политзаключенные в СИЗО «Лефортово», но она не видит «смысла принимать передачи для людей, которых нет в наличии». 

Напомним, ранее стало известно, что Владимира Балуха этапировали из колонии г. Торжок в Москву, однако адвокатам до сих пор неизвестно его точное местонахождение. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров