newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Карпюк: РФ хотела расколоть Украину полностью, но украинцы не позволили

9 сентября 2019, 23:40
606

По словам освобожденного политзаключенного Николая Карпюка, в 2014 году Россия рассчитывала на полный раскол Украины.

Об этом он заявил в эфире телеканала  ATR.

Карпюк рассказал, что в 2014 году, после того, как его взяли в плен, он услышал от генерала ФСБ России о плане расколоть Украину на несколько частей. Затем, в сентябре 2014 года, Карпюк услышал от того же генерала о том, что Россия была вынуждена пойти на Минские переговоры.

«Вы в 2014 году получили колоссальную победу, вы должны это осознать. <...> За счет того, что вы все, украинцы, мои соотечественники, за счет того, что вы все были едины, что вы не позволили вас расколоть, а расчет был перенести [волнения] на Харьков, на Одессу, Запорожье, Днепропетровск. И вы выстояли в своем единстве, у них сорвались эти планы», — сообщил он.

Напомним, 7 сентября состоялось взаимное освобождение граждан Украины и РФ. В Украину в рамках освобождения прибыли 35 украинцев — 24 военнопленных моряка и 11 политзаключенных. В частности, вернулся домой Евгений Панов, которого задержали вместе с Захтеем по так делу «крымских диверсантов».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров