newsshowslive
Вступить в семью ATR

Элеонора Бекирова раздала журналистам список крымскотатарских политзаключенных

12 сентября 2019, 13:10
1115

Дочь освобожденного крымского татарина Эдема Бекирова Элеонора Бекирова рассказала, что её отец сейчас каждую минуту думает о крымскотатарских политзаключенных, которые остаются в застенках СИЗО оккупантов. Элеонора Бекирова также призвала журналистов не забывать об этих политзаключенных, и раздала представителям СМИ список этих крымских татар.

Об этом она сказала на пресс-конференции «Узник Кремля Эдем Бекиров на свободе». 

«Не было ни одной минуты, чтобы папа не говорил о наших парней, которые остались в застенках СИЗО. За 9 месяцев его нахождения в СИЗО. Я, когда садилась пообедать, думала: а он не может эту еду поесть. Я укрывалась теплым одеялом и понимала, что у него этого нет. Теперь, когда разговариваю с папой… Тортик ему принесла, а он говорит: «Как бы сейчас мальчики радовались этому тортику». <...> Когда я его сажаю на коляску и вывожу его, чтобы он подышал свежим воздухом, говорит: «Ой, а как мальчики хотели бы этого». Нет ни одной минуты, чтобы он не говорил о них», — рассказала Элеонора Бекирова.

Она также призвала не забывать о политзаключенных, которые остаются в Крыму и РФ.

«В застенках СИЗО остались крымские татары и не только, которые нуждаются в нашей поддержке. Я благодарна адвокатам, журналистам, которые могут из Крыма освещать реалии, которые происходят там. Потому что не у каждого хватит смелости рассказать то, что происходит в Крыму, и вернуться в Крым. <...> Я поняла, что нельзя оставлять один на один семьи с их бедой. Я бы хотела, чтобы вы знали не только фамилию моего отца и остальных политзаключенных, которых освободили, но и эти фамилии, которые сейчас нуждаются в нашей помощи», — сказала Элеонора Бекирова, раздав журналистам список украинских политзаключенных и призвала освещать эти дела. 

Как сообщал ATR, 7 сентября состоялось взаимное освобождение граждан Украины и РФ. В Украину в рамках освобождения прибыли 35 украинцев — 24 военнопленных моряка и 11 политзаключенных. Из 35 украинцев был освобожден только один крымский татарин — Эдем Бекиров. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:59
video «Судді» окупантів, який виніс вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову, Прокуратура АРК спрямувала обвинувачення до суду: ZAMAN
У Прокуратурі АРК вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову називають незаконним, а самого «суддю» звинувачують у державній зраді, оскільки до окупації він так само працював суддею, а потім перейшов на бік окупантів. У разі доведення провини йому загрожує позбавлення волі від 12 до 15 років.
#вироки_окупантів#Ільмі_Умеров#прокуратура_АРК#окупаційний_суддя
11:06
video З СІЗО до лікарні з інфарктом — тяжкохворого кримськотатарського політв’язня після двох з половиною років у неволі нарешті доставили в туберкульозну лікарню у РФ: ZAMAN
У політв'язня Джеміля Гафарова загострилася хвороба нирок і подагра. Окупанти доставили його до ростовської туберкульозної лікарні, де лікарі виявили у нього інфаркт. Однак навіть попри такий діагноз, окупанти продовжили судилище над чоловіком.
#Джеміль_Гафаров#судилища_окупантів#інфаркт#загострення_хвороби
10:48
video Передостанній крок до скасування вільної економічної зони «Крим»: ZAMAN
Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ухвалити за основу та в цілому два останніх законопроєкти, необхідних для скасування ВЕЗ «Крим».
#Рустем_Умєров#ВЕЗ_Крим#парламентський_комітет#законопроєкт_про_скасування
10:15
video Терміново піаритися на рятуванні людей — окупаційний «голова» Криму став приводом для скандалу через повені у Керчі: ZAMAN
У мережі поширюється відео, на якому видно, як окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов «інспектував» затоплені вулиці Керчі у моторному човні, а слідом за своїм лідером відчайдушно гребли невідомі парубки у кашкетах.
#Аксьонов#злива#окупований_Крим#затоплене_місто#повені_у_Керчі
09:50
video Вулицями окупованої РФ Керчі на човні — там впала майже двомісячна норма опадів: ZAMAN
Після тривалої зливи у Керчі розлилася місцева річка Мелек-Чесме. Підтоплено 236 будинків, зокрема на вулицях Жені Дуднік, Комарова, Пирогова, Вокзальне Шосе, Совєтська та інші.
#Керч#злива#затоплене_місто#двомісячна_норма_опадів
09:31
video У київському музеї імені Богдана та Варвари Ханенків представили картину під назвою «Свята Варвара»: ZAMAN
Полотно датується XVIII століттям і, ймовірно, належить пензлю іспанського художника. Її подарував Україні шведський вчений, доктор медицини і філософії Торе Хальстрьом.
#картина#музей_Ханенків#Свята_Варвара#шведський_вчений
09:08
video Нардепи «Слуги народу» та «ОПЗЖ» почубилися біля трибуни у Верховній Раді: ZAMAN
Бійку між народними депутатами «Слуги народу» та «ОПЗЖ» викликав Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв. Він, звертаючись до ОПЗЖ, заявив, що епоха бідності закінчиться, коли народ витягне цю фракцію і розстріляє.
#Слуга_народу#голосування_законопроєкту#опзж#бійка_у_ВР