newsshowslive
Вступить в семью ATR

Зеленский запустил очередной флешмоб

23 сентября 2019, 13:12
875

Президент Украины Владимир Зеленский запустил новый флешмоб, он призвал украинцев «жить по закону» и бороться с коррупцией.

Соответствующее видеообращение опубликовано на официальной странице главы государства в Facebook. В частности, президент призвал украинцев сообщать о случаях коррупции, позвонив на горячую линию НАБУ.

«Мы никогда не преодолеем коррупцию, если вы будете закрывать на нее глаза. <...> Если от вас требуют взятку, предлагают откат или другую любую коррупционную сему, пожалуйста, не молчите. Не нужно писать в соцсетях. <...> Вот телефон, это горячая линия НАБУ (0800503200 — ред). Звоните и сообщайте», — отметил Зеленский.

Президент заверил, что правоохранители будут реагировать на все сообщения и наказывать виновных.

Кроме того, Владимир Зеленский призвал украинцев, ежедневно «маленькими шагами идти на встречу новой ментальности» и добавил, что начинает с себя, подписывая закон об импичменте.

Напомним, президент Украины Владимир Зеленский 23 сентября подписал законопроект №1012 «Об особой процедуре устранения президента Украины с поста (импичмент)». 10 сентября этот закон приняла Верховная Рада. Законопроект детально регулирует процедуру импичмента. В частности, парламент может устранить президента Украины с должности исключительно в случае совершения им государственной измены или другого преступления.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:56
video Політв’язень Яшар Шихаметов потребує термінової медичної допомоги — омбудсмен
Кримськотатарський політв’язень, фігурант сфабрикованої окупантами «справи про тероризм» Яшар Шихаметов потребує термінового медичного обстеження та лікування.
#омбудсмен#політв'язні#Людмила_Денісова#стан_здоров'я#Яшар_Шихаметов#медична_допомога
12:08
video МОК заблокував трансляцію Олімпіади-2020 в окупованому Криму: ZAMAN
Онлайн-трансляція Олімпіади-2020 блокується на території Криму на вимогу Міжнародного олімпійського комітету.
#МОК#блокування#окупований_Крим#Олімпіада-2020#ТРАНСЛЯЦІЯ
11:39
video Змусити кримських татар мовчати — «суд» окупантів взяв перерву у розгляді скарги Абдулганієвої: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму взяв перерву у розгляді скарги Еміне Абдулганієвої, яку за одиночний протест звинуватили у проведенні незаконного мітингу та присудили 10 тисяч рублів штрафу.
#політв'язні#Абдулганієв#суд_окупантів#розгляд_скарги#син-не_терорист
11:13
video Коронавірус на Олімпіаді-2020 — зареєстровано сім нових випадків: ZAMAN
Сім нових випадків COVID-19 виявили на Олімпіаді у Токіо. Два позитивних тести — у тенісистів з Нідерландів. Решта заражених — люди, задіяні у проведенні Ігор.
#коронавірус#нові_випадки_зараження#Олімпіада-2020
10:49
video У Криму зростає кількість хворих на COVID-19 — понад 500 нових поцієнтів щоденно: ZAMAN
Навіть за сумнівними даними окупаційної «влади», у Криму щоденно фіксують понад 500 нових пацієнтів з COVID-19, та не менше десяти померлих внаслідок хвороби.
#Крим#коронавірус#хворі#статистика_окупантів
10:21
video МОЗ рекомендує вагітним робити щеплення від коронавірусу — вакцинація є безпечною та необхідною: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують вагітним жінкам вакцинуватися від COVID-19. Зазначається, що наразі така вакцинація є безпечною та необхідною.
#COVID-19#щеплення#вакцинація#вагітні