newsshowslive
Вступить в семью ATR

В Крыму начались массовые отключения водоснабжения

27 сентября 2019, 10:31
996

В оккупированном Крыму в пятницу, 27 сентября, в Симферополе и ряде сел Симферопольского и Бахчисарайского районов отключат воду в связи со строительством трассы «Таврида».

Возобновят подачу воду лишь утром 30 сентября. Предприятие «Вода Крыма» обещает осуществлять подвоз воды на 37 улицах Симферополя, в поселке Гресовский, а также в селах Перово, Молочное, Трехпрудное, Дубки, Комсомольское, Партизанское, Каштановое, Кизиловое, Малиновка и Тополи.

{gallery_1}

Без воды останется большая часть районов Симферополя, а в микрорайонах: «7-ая гор. Больница», «Залесская», «М. Жукова», «Героев Сталинграда», «Красная Горка» и в пгт. Аграрное будут подавать воду с 6.00 до 9.00 и с 18.00 до 21.00.

Как известно, Украина обеспечивала до 85% потребностей Крыма в пресной воде через Северо-Крымский канал. После аннексии Крыма Россией в 2014 году поставку воды на полуостров прекратили. В Крыму наблюдаются постоянные отключения водоснабжения якобы из-за аварий, а также вводятся различные ограничения на использование ресурсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:12
важно Майже 90 років позбавлення волі на п’ятьох — омбудсмен Денісова повідомила про незаконні вироки кримським татарам з Сімферополя
Майже 90 років позбавлення волі на п’ятьох кримських татар, учасників другої сімферопольської групи так званої «справи про тероризм» вимагають російські прокурори у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону.
11:07
video Москва готує провокації — головне управління розвідки Міноборони України: ZAMAN
Москва готує провокації проти своїх військових, щоб звинуватити у цьому Україну.
10:03
video Просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках — підсумки візиту українських парламентарів до Туреччини: ZAMAN
Закликали створити Кримську платформу в Турецькому парламенті та просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках.
09:47
video Підтримка територіальної цілісності та протидія загрозам — президенти України та Азербайджана підписали спільну декларацію: ZAMAN
Підтримка територіальної цілісності одне одного та протидія загрозам у Чорноморсько-Каспійському регіоні.
09:11
video Холодні та сирі камери — Сервер Мустафаєв розповів про нелюдські умови в ізоляторі: ZAMAN
Зі стін сиплеться, в камерах вогко і холодно, а у відповідь на скарги — лише погрози силовиків.
08:36
video «Січ 2–30» відгукнувся з космосу — український супутник встановив зв'язок з центром управління: ZAMAN
Український супутник встановив зв'язок з центром управління на Хмельниччині, а усі його бортові системи працюють у штатному режимі.
08:08
video Вплив пандемії на дітей гірший, ніж вважалося — ЮНІСЕФ: ZAMAN
Організація ЮНІСЕФ вважає, що вплив пандемії на дітей буде гіршим, ніж вважали раніше.