newsshowslive
Вступить в семью ATR

Макрон призвал действовать по «формуле Штайнмайера»

1 октября 2019, 17:22
722

Президент Франции Эммануэль Макрон призвал к дальнейшему выполнению Минских договоренностей и реализации «формулы Штайнмайера».

Об этом Макрон заявил на сессии ПАСЕ в Страсбурге, передает «Европейская правда».

Макрон сообщил, что в ближайшие несколько недель будет организован саммит лидеров в Нормандском формате. Однако точной даты он не назвал. 

«Летом мы договорились об обмене пленными. Далее мы должны двигаться на базе «формулы Штайнмайера». Речь идет о выполнении Минских договоренностей, о линии разграничения, о Крыме, о Донбассе», — заявил Макрон.

Отметим, экс-представитель Украины в Трехсторонней контактной группе (ТКГ) в Минске Роман Бессмертный заявил, что в ТКГ подготовили текст закона об «имплементации «формулы Штайнмайера» в украинское законодательство. В документе, опубликованном экс-представителем Украины в ТКГ, говорится о проведении выборов в «отдельных районах Донецкой и Луганской областей».

Ранее министр иностранных дел Вадим Пристайко заявил, что в «формуле Штайнмайера», которой предлагается урегулировать ситуацию на Донбассе, нет ни слова об амнистии боевиков «Л/ДНР». В документе также говорится, что закон об особом статусе применяется на временных условиях с момента проведения выборов на Донбассе, а на постоянной основе он начинает действовать после признания БДИПЧ ОБСЕ того, что выборы соответствуют высоким стандартам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:56
video Політв’язень Яшар Шихаметов потребує термінової медичної допомоги — омбудсмен
Кримськотатарський політв’язень, фігурант сфабрикованої окупантами «справи про тероризм» Яшар Шихаметов потребує термінового медичного обстеження та лікування.
#омбудсмен#політв'язні#Людмила_Денісова#стан_здоров'я#Яшар_Шихаметов#медична_допомога
12:08
video МОК заблокував трансляцію Олімпіади-2020 в окупованому Криму: ZAMAN
Онлайн-трансляція Олімпіади-2020 блокується на території Криму на вимогу Міжнародного олімпійського комітету.
#МОК#блокування#окупований_Крим#Олімпіада-2020#ТРАНСЛЯЦІЯ
11:39
video Змусити кримських татар мовчати — «суд» окупантів взяв перерву у розгляді скарги Абдулганієвої: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму взяв перерву у розгляді скарги Еміне Абдулганієвої, яку за одиночний протест звинуватили у проведенні незаконного мітингу та присудили 10 тисяч рублів штрафу.
#політв'язні#Абдулганієв#суд_окупантів#розгляд_скарги#син-не_терорист
11:13
video Коронавірус на Олімпіаді-2020 — зареєстровано сім нових випадків: ZAMAN
Сім нових випадків COVID-19 виявили на Олімпіаді у Токіо. Два позитивних тести — у тенісистів з Нідерландів. Решта заражених — люди, задіяні у проведенні Ігор.
#коронавірус#нові_випадки_зараження#Олімпіада-2020
10:49
video У Криму зростає кількість хворих на COVID-19 — понад 500 нових поцієнтів щоденно: ZAMAN
Навіть за сумнівними даними окупаційної «влади», у Криму щоденно фіксують понад 500 нових пацієнтів з COVID-19, та не менше десяти померлих внаслідок хвороби.
#Крим#коронавірус#хворі#статистика_окупантів
10:21
video МОЗ рекомендує вагітним робити щеплення від коронавірусу — вакцинація є безпечною та необхідною: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують вагітним жінкам вакцинуватися від COVID-19. Зазначається, що наразі така вакцинація є безпечною та необхідною.
#COVID-19#щеплення#вакцинація#вагітні