newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
09:00
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Зеленский назначил своего уполномоченного по контролю за СБУ

11 октября 2019, 13:09
644

Президент Украины Владимир Зеленский в пятницу, 11 октября, назначил Романа Семенченко Уполномоченным по вопросам контроля за деятельностью СБУ.

Об этом говорится на сайте президента.

Известно, что Семенченко руководил управлением СБУ в Житомирской области с сентября 2013 по март 2014 года. До этого он занимал должность заместителя начальника УСБУ в Днепропетровской области.

Напомним, в августе Верховная Рада Украины проголосовала за увольнение главы Службы безопасности Украины Василия Грицака, который занимал эту должность с 2015 года, и назначил на эту должность Ивана Баканова, который ранее был исполняющим обязанности главы этого ведомства.

Баканов – родом из Кривого Рога, и вместе с украинским президентом Владимиром Зеленским жил в одном подъезде. Они дружат с детства.

В 2013 году Баканов стал руководителем ООО «Квартал 95», а затем — руководителем ООО «Студия Квартал-95». На имя Ивана Баканова зарегистрированы компании ООО «Студия Квартал-95» и ООО «Квартал-95».

Также Иван Баканов является членом СНБО и исполняющим обязанности главы СБУ. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:24
video «Суд» винесе заздалегідь написаний вирок — Джелял після ознайомлення з матеріалами «справи»: ZAMAN
«Суд» винесе заздалегідь написаний вирок, незважаючи на те, що у матеріалах «справи» відсутні прямі та об'єктивні докази обвинувачення, що приписується.
10:03
video Понад 14 мільйонів українців отримали повний курс вакцинації — МОЗ: ZAMAN
8 з половиною тисяч випадків зараження коронавірусом виявлено в Україні минулої доби. 188 людей померло від ускладнень хвороби.
09:50
09:26
video Листи політв’язням — дружина Нарімана Джеляла закликала небайдужих підтримати бранців: ZAMAN
Дружина першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла, якого окупанти за надуманими звинуваченнями у «диверсії» утримують у сімферопольському СІЗО, закликала всіх небайдужих писати листи політв'язням зі словами підтримки та інформацією про те, що відбувається у світі.
09:11
video Нищівні санкції для Москви — США надасть Україні смертоносну зброю: ZAMAN
На Москву чекають нищівні санкції, якщо знову задіє зброю проти України.
08:59
video Блінкен прибуде до Києва — загроза нападу Росії зростає: ZAMAN
Державний секретар США Ентоні Блінкен у середу 19 січня прибуде до Києва, де матиме зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.
08:34
video Мілітаристська пропаганда у Криму — 4 тисячі школярів рекрутовані до «Юнармії»: ZAMAN
Майже 4 тисячі кримських школярів рекрутовані до «Юнармії» минулого року.