newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
21:05
Bizim aile / Моя родина

Верховная Рада сняла неприкосновенность с Дубневича: ему вручили подозрение

31 октября 2019, 12:16
342

Верховная Рада разрешила привлечь к ответственности депутата Ярослава Дубневича, которого считают организатором коррупционной схемы по отмыванию средств в «Укрзалізниці».

Генпрокурор Руслан Рябошапка во время выступления в парламенте заявил, что у следствия есть достаточно доказательств для привлечения Дубневича к ответственности.

«За» снятие с нардепа неприкосновенности проголосовали 332 депутата, за его арест — 229 депутатов.

Как сообщает «Украинская правда», Дубневичу уже вручили подозрение. Обвинение будет просить арестовать нардепа с возможностью внести залог в размере 93 млн гривен.

Напомним, 17 октября генеральный прокурор Украины Руслан Рябошапка подал в Верховную Раду представление о получении разрешения на привлечение к уголовной ответственности народного депутата Ярослава Дубневича.

«Досудебным расследованием Национального антикоррупционного бюро Украины под процессуальным руководства Специализированной антикоррупционной прокуратуры собрано достаточно доказательств для сообщения народному депутату о подозрении в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч. 5 ст. 191 УК Украины (присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением). По версии следствия, эти деяния повлекли убытки в размере 93 млн 277 тыс. гривен», — заявили тогда в Генпрокуратуре.

Ранее НАБУ сообщило о подозрении в хищениях в ПАО «Укрзалізниця» семерым лицам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму