newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
19:15
Bugün / Сьогодні (live)

Боевики не пустили наблюдателей ОБСЕ на свои блокпосты

19 ноября 2019, 09:10
863

Доступ наблюдателей СММ ОБСЕ оставался ограниченным на выходных, в частности на блокпостах боевиков вблизи оккупированных Заиченко и Новоазовска.

Об этом говорится в отчете СММ ОБСЕ на официальном сайте.

«16 и 17 ноября на блокпосту севернее н.п. Заиченко (неподконтрольный правительству, 93 км к югу от Донецка) вооруженные члены вооруженных формирований в очередной раз отказали патрулям миссии в проезде на юг к н.п. Саханка (неподконтрольный правительству, 97 км к югу от Донецка) и на запад к н.п. Пикузы (быв. Коминтерново; неподконтрольный правительству, 92 км к югу от Донецка), ссылаясь на «опасные условия» и на то, что «продолжаются работы по разминированию», — говорится в отчете.

Кроме того, 16 и 17 ноября на блокпосту севернее н.п. Новоазовск (неподконтрольный правительству, 102 км к югу от Донецка) боевики отказывали патрулям миссии в проезде, ссылаясь на то, что «продолжаются учения».

Также 17 ноября на блокпосту, расположенном на северо-восток от н.п. Горловка (неподконтрольный правительству, 39 км к северо-востоку от Донецка), двое вооруженных боевиков «позволили патрулю миссии проехать только после проведения осмотра багажников автомобилей СММ».

Напомним, 11 ноября завершилась практическая фаза разведения сил и средств на линии разграничения у населенного пункта Богдановка и Петровское Донецкой области. Накануне стало известно, что в районе разведения сил у населенных пунктов Петровское-Богдановка Донецкой области пиротехники Госслужбы по чрезвычайным ситуациям разминировали уже 12,17 га территории.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:09
video Омбудсмен з прав людини в РФ майже пів року ігнорує запит української колеги щодо відвідання незаконно утримуваних громадян України
Майже пів року омбудсмен РФ Тетяна Москалькова не відповідає на запит омбудсмена Людмили Денісової щодо можливості відвідання незаконно утримуваних громадян України на території РФ та тимчасово окупованого Криму.
#омбудсмен_РФ#Людмила_Денісова#відвідання_незаконно_утримуваних_громадян
18:04
video За роки окупації вивчення української мови скоротилося у 50 разів, кримськотатарською навчаються лише 3% школярів: омбудсмен про порушення РФ права на освіту рідною мовою
Зокрема, за словами омбудсмена, окупанти порушують право на освіту рідною мовою, закріплене статтею 8 Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.
#омбудсмен#освіта_рідною_мовою#окупанти_у_Криму
11:40
video Припинення фінансування джерела правди про репресії в окупованому РФ Криму неприпустиме — Джелял про держпідтримку ATR на конференції МЗС: ZAMAN
За участі міністрів закордонних справ України, Литви, Латвії та заступника міністра закордонних справ Туреччини громадські активісти, правозахисники та представники корінного кримськотатарського народу обговорили репресії в окупованому Криму та ситуацію з телеканалом ATR .
#Джелял#блокування_фінансування_ATR#конференція_МЗС
10:36
Всесвітній конгрес кримських татар — все про підготовку до наступного з’їзду у телемарафоні #SaveATR
У серпні 2015 року за підтримки Туреччині в Анкарі пройшов ІІ Курултай (з'їзд) Всесвітнього конгресу кримських татар. Його головними темами стали незаконна анексія та порушення окупантами прав кримських татар.
#Рефат_Чубаров#зустріч_Конгресу_кримських_татар#підготовка_до_з'їзду
09:34
Заходи вшанування пам’яті Номана Челебіджіхана у Туреччині: телемарафон #SaveATR
Через пандемію коронавіруса у Туреччині заборонено відвідання публічних заходів, однак були підготовлені онлайн-програми на різних платформах.
#Туреччина#Зафер_Каратай#заходи_до_дня_пам'яті_Челебіджіхана
09:30
У Джанкойському районі окупованого РФ Криму вшанували пам’ять Номана Челебіджіхана: телемарафон #SaveATR
У селі Завіт-Ленінський Джанкойського району неподалік від місця, де колись знаходилося рідне село Номана Челебіджихана Біюк-Сунак, у 2019 році було встановлено пам’ятник.
#день_пам'яті_Номана_Челебіджіхана#Джанкойський_район#пам'ятник