newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:20
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Виновные в делах Майдана будут наказаны — Зеленский

21 ноября 2019, 11:43
396

Президент Владимир Зеленский в День Достоинства и Свободы заявил, что виновные обязательно должны понести наказание, а расследование дел Майдана необходимо завершить.

Как сообщил глава государства на брифинге в Киеве, он надеется, что до 20 февраля (День Героев Небесной Сотни) уже появятся результаты расследования.

«Мы просили усилить группу следователей, объединить их. Я думаю, что они будут совместно работать и в прокуратуре, и в ГБР. Там будет 52 человека. Мы все хотим результата», — отметил Владимир Зеленский.

Родные погибших попросили главу государства усилить ответственность за осквернение памяти героев, отдавших жизнь за независимость Украины.

«Я вам обещаю и сделаю все, о чем вы сказали. Мы благодарны за ваших родных, за близких, отдавших свои жизни», — отметил президент.

Семьи погибших Героев Небесной Сотни ежегодно 20 февраля собираются, чтобы почтить их память и помолиться за них.

«Было бы хорошо, чтобы 20 февраля мы были уже с каким-то результатом. Очень хотелось бы», — добавил Владимир Зеленский.

Напомним, в Украине сегодня, 21 ноября, в день начала Революции Достоинства 2013–2014 годов отмечают День Достоинства и Свободы. Этот праздник был введен в память о событиях Революции Достоинства, которая началась 21 ноября 2013 года и закончилась 22 февраля 2014 года.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму