newsshowslive
Вступить в семью ATR

Политзаключенные Арифмеметов и Мустафаев стали победителями конкурса «Крымский инжир»

14 декабря 2019, 14:13
1160

Фигуранты «дела о так называемом терроризме» Осман Арифмеметов и Сервер Мустафаев стали победителями второго литературного конкурса «Крымский инжир» в номинации специальное отличие «Свобода слова».

Об этом сообщает «Крымская солидарность».

Премию политзаключённым Арифмеметову и Мустафаеву заочно вручил другой экс-узник Кремля Олег Сенцов. Вместо Арифмеметова забрать награду Османа пришёл его друг и коллега — журналист Тарас Ибрагимов. Премию Мустафаева забрал киевский адвокат Влад Руденко.

«Эта награда еще раз доказывает, что Осман Арифмеметов — журналист по призванию, который не прекратил свою работу даже после ареста и заключения. Осман — современный пример продолжения традиций диссидентского движения времен Советского Союза. <...> Также я хочу, чтобы на этой сцене с именем Османа Арифмеметова прозвучало еще два имени — Ремзи Бекиров и Руслан Сулейманов. Они также гражданские журналисты, арестованные за свою работу и очень близкие для Османа люди»,— отметил со сцены Тарас Ибрагимов.

Кроме того, Осман Арифмеметов вошёл в список финалистов в номинации «Проза на украинском языке про Крым», а Сервер Мустафаев стал финалистом в номинации «Стихи на крымскотатарском языке».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:33
video Силовики окупантів погрожували кримськотатарському підприємцю через заплановану благодійну вечерю: ZAMAN
Співробітники окупаційного ФСБ прийшли до кримськотатарського підприємця, який планував провести у своєму закладі поблизу Сімферополя іфтар.
#Крим#переслідування_кримських_татар#погрози_окупантів#іфтар
13:09
video Таке безглузде та безжалісне — Росією та окупованими нею територіями «відгриміло побєдобєсіє»: ZAMAN
Росією та окупованими нею територіями прокотилися паради до головного дня пропаганди — 9 травня. Середмістями Сімферополя, Севастополя та Керчі возили військову техніку та провели окупаційні підрозділи.
#Росія#9_травня#окупований_Крим#техніка#паради#юнармія
12:43
video Якщо Росія піде на повномасштабну ескалацію, може початися світова війна — Зеленський: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський додав, що наразі не спостерігається зменшення російських військ біля кордонів України.
#форум#Зеленський#Україна_30#агресія_Росії#ескалація_військ
12:12
video Зупиніть Путіна, зупиніть війну — українці, білоруси та німці вийшли на мітинг у Мюнхені: ZAMAN
У День перемоги над нацизмом українці, білоруси та німці у Мюнхені вирішили привернути увагу до злочинів, які коїть Росія на чолі з Володимиром Путіним.
#Рига#акція#злочини_РФ#мюнхен#День_перемоги_над_нацизмом
11:45
video Аксьонов не має власного житла та авто, а за минулий рік голова окупантів Криму збіднів на мільйон у порівнянні з минулим роком — дані з декларацій: ZAMAN
За 2020 рік Аксьонов заробив майже три з половиною мільйони, що на мільйон менше ніж у 2019 році, а ось статки Олени Аксьонової зросли на понад 8,5 мільйонів.
#Аксьонов#дані_декларації#приховування_статків
11:23
video Загострення між Ізраїлем та Палестиною наростає — країни вдалися до ракетних ударів: ZAMAN
До 10 ракетних ударів завдали з території сектору Газа по Ізраїлю, ракетна відповідь якого теж не забарилася. Як наслідок, в армії Ізраїлю заявляють про знищення трьох бойовиків угруповання Хамас.
#Палестина#Ізраїль#загострення#ракетні_удари
11:01
video Юнак вчинив бійню у Казані — розстріляв з рушниці школярів та вчителів місцевої школи № 175: ZAMAN
Під час стрілянини у школі № 175 у Казані загинуло 9 осіб — троє дівчат, четверо хлопців та дві вчительки. Загалом постраждали щонайменше 32 людини. 6 дітей знаходяться у вкрай важкому стані.
#стрілянина_у_школі#Казань#підліток