newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:30
Нічний ефір

«Суд» в Крыму заново рассмотрит «дело» осужденного ранее крымского татарина

17 декабря 2019, 10:55
646

16 декабря «Ялтинский горсуд» начал повторно рассматривать «уголовное дело» в отношении крымского татарина Юнуса Машарипова, которого ранее в Крыму приговорили к 4 годам лишения свободы за якобы «изготовление и хранение взрывчатых веществ».

ФОТО: Крымская солидарность

ФОТО: Крымская солидарность

Как сообщает «Крымская солидарность» со ссылкой на адвоката политзаключенного, президиум кассационной инстанции «Верховного суда» Крыма отменил прежний приговор Машарипову и вернул его «дело» на рассмотрение первой инстанции — «Ялтинский городской суд».

«Сейчас стадия «суда» находится в самом начале судебного следствия. Защита полностью поддерживает позицию гражданина Машарипова, поскольку при изучении «дела», мы пришли к выводу, что вина его не доказана. Учитывая данные обстоятельства, считаю, что в дальнейшем необходимо доказывать его невиновность изначально в «суде» первой инстанции», — рассказал адвокат по назначению Сергей Мисюк.

Он также уточнил, что судебное разбирательство возобновится только через месяц — в январе.

«Уголовное дело» в отношении Машарипова начали слушать повторно после того, как «Верховный суд» удовлетворил его кассационную жалобу на приговор.

В ноябре прошлого года «Ялтинский городской суд» приговорил Машарипова к 4 годам колонии общего режима со штрафом в размере 110 тысяч рублей по части 1 статьи 223.1 («Незаконное изготовление взрывного устройства»), части 1 статьи 222.1 («Незаконное приобретение, хранение и ношение взрывчатых веществ или взрывных устройств») УК РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:57
video КРЦ представляє фільм про боротьбу кримськотатарського народу за право жити на своїй Батьківщині
У п'ятницю, 26 лютого, до сьомої річниці окупації Криму, Кримськотатарський Ресурсний Центр представляє короткий фільм «Кримські татари: боротьба за виживання», який розповідає про події 2014 року, про репресії щодо представників корінного кримськотатарського народу, а також про порушення прав людини на півострові.
#прем'єра#КРЦ#боротьба_кримськотатарського_народу
15:43
video «15 викрадених життів» — виставка про жертви насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму: телемарафон #SaveATR
25 лютого у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого команда КримSOS презентувала виставку, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму «15 викрадених життів».
#КримSOS#виставка#жертви_насильницьких_зникнень_у_Криму
15:37
video Пастка для всієї Європи — Зеленський обговорив з президентом Польщі енергетичну безпеку у Європі та «Північний потік-2»
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою і повідомив його про небезпечність «Північного потоку-2». Окрему увагу було приділено проблематиці забезпечення енергетичної безпеки у Європі.
#«Північний_потік-2»#Володимир_Зеленський#Анджей_Дуда
15:32
video Генпрокурор підписала інформаційне повідомлення до Міжнародного кримінального суду щодо фактів переслідування РФ журналістів в окупованому Криму: телемарафон #SaveATR
У тексті документа йдеться про серйозні порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини на тимчасово окупованій території півострова Крим посадовцями РФ, зокрема щодо масштабних і систематичних дій проти українських та іноземних журналістів і працівників ЗМІ.
#переслідування_журналістів_у_Криму#Міжнародний_кримінальний_суд#повідомлення
15:08
video Необхідні кроки до деокупації Криму від Різи Шевкієва у телемарафоні #SaveATR
Зібрати світову спільноту та обговорити виконання Будапештського меморандуму, розпочати політику мілітаризації, надати національно-територіальну автономію кримськотатарському народу, поряд із прийняттям головних законів про корінні народи, про статус кримськотатарського народу та поправки до Конституції щодо статусу Криму.
#Різа_Шевкієв#кроки_до_деокупації#телемарафон_Save_ATR
14:20
video Оновлено звіт щодо порушень прав людини в окупованому Криму, зокрема про переслідування журналістів на півострові: ZAMAN
Це вже десяте повідомлення до офісу прокурора Міжнародного кримінального суду. Голова відомства Ігор Поночовний зауважив, що зараз розслідується 21-е кримінальне провадження щодо переслідувань журналістів на півострові.
#Крим#порушення_прав_людини#переслідування_журналістів