newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:15
Göñül göñülden

В Германии сгорел зоопарк: погибли все животные

1 января 2020, 17:30
49742

В ночь на 1 января в немецком городе Крефельд сгорел обезьянник. В результате происшествия погибли около 30 животных.

Спасателям сообщили о пожаре в 0.38. Когда через несколько минут пожарные прибыли на место, здание зоопарка уже полыхало. Обезьянник сгорел дотла.

«Наши худшие опасения стали реальностью. В обезьяннике не выжило ни одно из животных. Вольер с гориллами, который примыкает к помещению с обезьянами, удалось спасти. В этом вольере, построенном в 2012 году, живет семья горилл из семи особей», — говорится в заявлении зоопарка.

Associated Press уточняет, что погибли пять орангутанов, две гориллы, шимпанзе и несколько мартышек, а также птицы и летучие мыши. Двух шимпанзе спасли пожарные, они получили ожоги, но находятся в стабильном состоянии.

Пресс-служба зоопарка сообщила, что в огне погибли все животные, находившиеся в обезьяннике. Уцелел расположенный неподалеку «Сад горилл» и обитающее там семейство Кидого.

Причина пожара неизвестна. По предварительной информации, к возгоранию могли привести воздушные фонарики, запускавшиеся в рамках празднования Нового года.

Из-за случившейся трагедии работа зоопарка приостановлена. Зоопарк в Крефельде был открыт в 1975 году, его ежегодно посещают около 400 тысяч человек.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо