newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:15
Göñül göñülden

Чубаров осудил продажу в Украине книги российского блогера Митрошиной

7 января 2020, 12:34
1128

Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров прокомментировал продажу в Украине книг российского блогера Александры Митрошиной, которая накануне провела в Киеве лекцию. Отметим, что ранее Митрошина незаконно посещала оккупированный Крым.

Свое мнение Рефат Чубаров написал в Facebook. Речь идет о книге блогера из РФ Александры Митрошиной «Продвижение личных блогов в Инстаграм: пошаговое руководство».

«Скажете, деньги не пахнут? Тогда готовьтесь, что сапог оккупанта окажется на вашем лице. Это реклама и продажа книги российской блогерши Митрошиной на сайте Киевского интернет-магазина книг, игрушек, видеоигр», — отметил глава Меджлиса.

Как сообщал ATR.ua, накануне в Киеве прошла лекция Александры Митрошиной, которая ранее незаконно посещала оккупированный Крым. На мероприятие пришли активисты организации «Відсіч», которые задали ей вопрос «Чей Крым?». Сторонники российской блогерши избили активистов, позже полиция Киева задержала представителей организации «Відсіч».

Отметим, что Александра Митрошина — российский общественный деятель, писательница, журналистка, радиоведущая и блогер. Оккупированный Крым она посетила в 2017 году.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо