newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
21:15
Prime (live)

Костинский: Украине нужен русскоязычный телеканал для транслирования украинских новостей

18 января 2020, 13:52
1132

Член Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания Сергей Костинский отметил необходимость создания в Украине русскоязычного телеканала, вещающего для западных государств и России.

Об этом он заявил в эфире программы «PRIME:Ференс» на телеканале ATR.

«Украине нужны несколько программ государственного иновещания. Действительно, нужен русскоязычный канал, потому что русскоязычных людей в мире очень много. Они есть и в США, и в Канаде, и в других странах. <...> Нам нужен русскоязычный канал, который будет транслировать украинскую повестку дня для русскоязычных. Потому что русскоязычные в Германии, Италии или России смотрят российское телевидение. Альтернативы этому, в принципе, нет. Есть телеканал «Настоящее время», финансирующийся с госбюджета США, — он один такой. <...> Мы должны информировать этих людей о том, что происходит в Украине и мы должны давать украинский взгляд на события, происходящие за пределами Украины», — заявил Костинский.

Напомним, ранее министр культуры, молодежи и спорта Владимир Бородянский заявил, что уже в феврале на базе UA TV будет создан телеканал, вещающий на временно оккупированные территории. По словам Бородянского, этот канал будет вещать только на временно оккупированных территориях и использовать как русский, так и украинский язык.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:24
video Омбудсмен Денісова обговорила з адвокатом Гемеджі додержання прав українських політв’язнів: ZAMAN
Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова обговорила з Лілією Гемеджі — адвокатом кримських татар, які незаконно утримуються в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму — додержання їхніх процесуальних та інших прав, зокрема на медичну допомогу та гідні умови тримання.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Ліля_Гемеджі#права_кримськотатарських_політв'язнів
14:03
Російський корабель відкрив попереджувальний вогонь по британському есмінцю у Чорному морі
Російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця «Defender», який увійшов у територіальні води РФ у Чорному морі в районі мису Фіолент, повідомили у Міноборони Росії.
#Чорне_море#Міноборони_РФ#британський_есмінець#вогонь
11:22
video Значно зросла кількість інфікованих COVID-19 в окупованому РФ Криму за добу — підконтрольна Кремлю «влада» заборонила святкування випускних вечорів: ZAMAN
На півострові зафіксовано ще 277 нових пацієнтів з COVID-19, шестеро людей не змогли подолати хворобу. Окупаційна «влада» посилює карантин у Ялті, Алушті, Сімферополі та Сімферопольському районі.
#Крим#заборона_випускних#закриття_закладів#посилення_карантину#зростання_кількості_інфікованих
10:59
video Минулої доби не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19 на Донеччині, Івано-Франківщині та Закарпатті — МОЗ: ZAMAN
На всій материковій частині України зафіксовано менше трьохсот нових пацієнтів з COVID-19 на добу. Одужали майже втричі більше. А ще 21 людина померла внаслідок хвороби.
#МОЗ#Україна#вакцинація#низькі_показники#кількість_інфікованих
10:11
video Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN
Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.
#«справа_про_тероризм»#друга_сімферопольська_група#прихований_свідок
09:57
video Vernadsky Challenge — фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів відбувся у Києві: ZAMAN
У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Цього року у змаганнях взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапи. Учасники представили розробки на тему космічних технологій і активної біоелектроніки.
#фінал#міжнародний_конкурс#інженерні_стартапи#космічні_технології#біоелектроніка