newsshowslive
Вступить в семью ATR

В Киеве протестовали против контрабанды в элитном магазине Sanahunt

22 января 2020, 18:03
207

В центре Киева в среду, 22 января, прошла акция протеста против теневого бизнеса и продажи контрабанды в Украине, в частности в звездном бутике Sanahunt.

Журналисты провели расследование и выяснили, что звездный бутик Sanahunt в центре Киева под видом брендовой продает контрабандную одежду для звезд, чиновников и депутатов. Об этом стало известно после того, как львовские пограничники задержали конвой контрабандных вещей. В этом деле также фигурирует владелица бутика Оксана Мороз. Ей инкриминируют уклонение от уплаты налогов при ввозе в Украину одежды «секонд-хенд».

Объединение общественных организаций — коалиция «За детенизацию» вышла сегодня на акцию протеста против контрабанды и теневого бизнеса, в том числе в ТОВ Sanahunt. Акцию провели на улице Грушевского, где расположен магазин. 

«Будем говорить напрямую, что сегодня в Украине есть магазины, которые ввозят технику, бытовые вещи под видом «секонд-хенда». Есть поставщики, которые уходят от налогов. Мы хотим от магазина, чтобы все было прозрачно, честно, чтобы не было теневой экономики. Зарплаты не в конвертах, как выдаются везде, а официально», — рассказал представитель коалиции Евгений в комментарии ATR. 

Он также отметил, что Sanahunt пропускает продукцию через подставные фирмы, которые не растамаживают товары. Объединение общественных организаций — коалиция «За детенизацию» предлагает, чтобы магазин официально устроил всех своих сотрудников, а также чтобы каждому покупателю выдавали фискальный чек. Так украинцы смогут проверить, законно ли ввозился в Украину товар или нет.

{gallery_1}

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:26
COVID-19 у Севастополі: 97 нових випадків, 6 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 97 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, шість пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 490 осіб (30 683 — у Криму, 8807 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#поширення_коронавірусу
10:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли ще вісім осіб
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1050 пацієнтів з COVID-19 (708 — у Криму, 342 — у Севастополі).
#епідемія#смерті#COVID_19#коронавірус_у_Криму
09:22
COVID-19 у Криму: 234 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 234 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 393 осіб (30 683 — у Криму, 8710 — у Севастополі).
#епідемія#окупанти#хворі#коронавірус_у_Криму
09:01
Політв'язень перебуває у ШІЗО понад півроку: омбудсмен отримала довгоочікувану відповідь на запит про стан Абдуллаєва
Уповноважений з прав людини у Республіці Башкортостан Рим Каюмов у відповіді українському омбудсмену Людмилі Денісовій повідомив, що відвідав Теймура Абдуллаєва у колонії.
#Теймур_Абдуллаєв#Людмила_Денісова#тиск_у_ШІЗО
08:38
video Бекіров, Яніков та Сулейманов залишаються в умовах нелюдського утримання та знущання силовиків — суд відхилив скаргу захисту: ZAMAN
Російський суд відмовив в апеляційних скаргах адвокатів на продовження арешту трьом фігурантам другої сімферопольської групи у «справі про тероризм».
#умови_утримання#друга_сімферопольська#«справа_про_тероризм»#скарги
08:19
video Влада Януковича свідомо застосовувала «жорстоку силу» під час Революції Гідності — ЄСПЛ зобов’язав Україну компенсувати шкоду заявникам: ZAMAN
Європейський суд з прав людини звинуватив владу Януковича у численних порушеннях прав людини під час Революції гідності. ЄСПЛ встановив, що влада свідомо застосовувала жорстоке поводження, і держава несе відповідальність за вбивство як мінімум одного активіста — науковця зі Львова Юрія Вербицького.
#Янукович#ЄСПЛ#Революція_Гідності#жорстока_сила
07:53
video За агітацію молоді до служби в армії країни-окупанта звинувачено бойовика «самооборони Аксьонова» — Прокуратура АРК: ZAMAN
Екс-бойовика «Самооборони Криму» рішенням Прокуратури Автономної Республіки Крим та Севастополя звинувачено у пропаганді служби в армії РФ серед української молоді на окупованому півострові.
#прокуратура_АРК#«Самооборона_Криму»#агітація_до_служби