newsshowslive
Вступить в семью ATR

В Киеве протестовали против контрабанды в элитном магазине Sanahunt

22 января 2020, 18:03
254

В центре Киева в среду, 22 января, прошла акция протеста против теневого бизнеса и продажи контрабанды в Украине, в частности в звездном бутике Sanahunt.

Журналисты провели расследование и выяснили, что звездный бутик Sanahunt в центре Киева под видом брендовой продает контрабандную одежду для звезд, чиновников и депутатов. Об этом стало известно после того, как львовские пограничники задержали конвой контрабандных вещей. В этом деле также фигурирует владелица бутика Оксана Мороз. Ей инкриминируют уклонение от уплаты налогов при ввозе в Украину одежды «секонд-хенд».

Объединение общественных организаций — коалиция «За детенизацию» вышла сегодня на акцию протеста против контрабанды и теневого бизнеса, в том числе в ТОВ Sanahunt. Акцию провели на улице Грушевского, где расположен магазин. 

«Будем говорить напрямую, что сегодня в Украине есть магазины, которые ввозят технику, бытовые вещи под видом «секонд-хенда». Есть поставщики, которые уходят от налогов. Мы хотим от магазина, чтобы все было прозрачно, честно, чтобы не было теневой экономики. Зарплаты не в конвертах, как выдаются везде, а официально», — рассказал представитель коалиции Евгений в комментарии ATR. 

Он также отметил, что Sanahunt пропускает продукцию через подставные фирмы, которые не растамаживают товары. Объединение общественных организаций — коалиция «За детенизацию» предлагает, чтобы магазин официально устроил всех своих сотрудников, а также чтобы каждому покупателю выдавали фискальный чек. Так украинцы смогут проверить, законно ли ввозился в Украину товар или нет.

{gallery_1}

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни