newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:20
Історія кримських татар

Попытка России переписать роль Сталина во Второй мировой войне вызывает отвращение — Гай

24 января 2020, 10:35
460

По мнению волонтера и руководителя благотворительной организации «Фонд «Мир и Ко» Мирослава Гая, Россия пытается пересмотреть результаты Второй мировой войны.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

«Вызывает отвращение приглашение Путина в Израиль на эти мероприятия, потому что мы видим, что сейчас в современной «путинской», диктаторской, авторитарной России происходит попытка пересмотреть результаты Второй мировой войны. Они пытаются отбелить Сталина как диктатора, обвинить Польшу и вообще перекроить… Под эту ложь у них находятся еще документы, они уничтожают архивы», — отметил Гай.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:47
video Кримська платформа та незаконна видача паспортів РФ на окупованих територіях Донбасу та Криму — про що говорили делегати з України на дипломатичному форумі в Анталії: ZAMAN
19 червня в Анталії відбувся дипломатичний форум про незаконну паспортизацію на окупованих територіях Донбасу та Криму, а також Кримську платформу, на якому була присутня і делегація України.
#Кримська_платформа#дипломатичний_форум#Анталія#незаконна_видача_паспортів
12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань