newsshowslive
Вступить в семью ATR

Черкасский: Стратегическая цель России — оккупация Европы и уничтожение США

24 января 2020, 11:13
631

По мнению депутата городского совета Днепра Ашера Черкасского, целью президента России Владимира Путина является оккупация Европы.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом он заявил в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

«Для Путина Украина — это тактическая задача, это не стратегическая… С 2014 года, когда уже пошли активные боевые действия в Крыму и на востоке Украины, тогда у меня сложился этот пазл. Их [РФ] стратегическая цель — создание Евразийского союза, оккупация Европы и уничтожение США как геополитического оппонента», — отметил Черкасский.

Отметим, по словам Черкасского, Путин выступил с очень циничными заявлениями на Всемирном форуме памяти жертв Холокоста в Израиле.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності