newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

В «ЛНР» студента посадили на 6 лет за поддержку Украины — Офис омбудсмена

29 января 2020, 09:55
552

Террористы в оккупированном Луганске осудили студента на 6 лет за лайки и комментарии под проукраинскими новостями в соцсетях.

Об этом сообщил в эфире ObozTV представитель уполномоченного Верховной Рады по правам человека в Луганской и Донецкой областях Павел Лисянский со ссылкой на информацию правозащитников, с которыми сотрудничает Офис омбудсмена.

«Незаконные вооруженные формирования на временно оккупированной территории Луганской и Донецкой областей постоянно задерживают людей. Только на прошлой неделе были случаи, когда трех граждан задержали. Одного они уже осудили по своим так называемым «законам», — рассказал Лисянский.

По его словам, «общий надзор» в ОРДЛО осуществляет ФСБ РФ, поэтому если человека схватили по каким-то надуманным причинам — этому никто не помешает.

Как пример Лисянский привел парня, которого в оккупированном Луганске посадили на 6 лет за лайки проукраинских новостей в соцсетях.

«У нас есть кейс. К уполномоченной (Людмилы Денисовой — ред.) обратилась мать парня из Луганска. Он учился в Луганском техникуме культуры и искусств и просто «лайкал» проукраинские новости, вел дискуссии в социальных сетях со своими студентами-однокурсниками, поддерживал Украину. Все. Шесть лет», — отметил представитель омбудсмена.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

08:00
video Треба було залишатися до кінця під стінами ВР Криму — 100% такого захвату б не було: Щекун у телемарафоні #saveATR
Якщо б демонстранти залишилися під стінами ВР Криму, то була би можливість не допустити захоплення кримського парламенту.
#день_спротиву_окупації#Андрій_Щекун#парламент_Криму
07:56
video «Старий Крим» у Києві — кримськотатарський активіст Білялов про виїзд під страхом арешту та проєкт, що об’єднує тих, хто вимушено переїхав з півострову у програмі «Taqdir yolları»
Алімдар Білялов — житель Старого Криму, який під страхом арешту та переслідування російських силовиків через свою активність, попрощався з родичами та друзями і переїхав з родиною до Києва. У Криму Алімдар займався підтримкою сімей політв'язнів. Природно, така активність не залишилася без уваги окупантів. У 2017 році в його будинку провели обшук.
#Taqdir_yolları#Алімдар_Білялов#Eski_Qırım
07:47
video «День кримськотатарського спротиву окупації РФ» — вірно і об’єктивно: Омельченко у телемарафоні #saveATR
Генерал-лейтенант Григорій Омельченко вважає, що вірна назва до «Дня кримського спротиву російській окупації» буде «День кримськотатарського спротиву російській окупації».
#Григорій_Омельченко#день_кримськотатарського_спротиву#захоплення_парламенту_Криму
07:43
video Для повернення кримських татар з Туреччини необхідна інформаційна пропаганда з боку активістів національного руху — Юксель у телемарафоні #saveATR
Російська Федерація продовжує проводити політику штучного заселення Криму. Витісняючи населення, яке вона вважає нелояльним — в першу чергу, кримських татар, які залишаються вірними Україні, вона водночас поповнює населення росіянами.
#Ісмет_Юксель#кримські_татари_у_Туреччині#штучне_заселення_Криму_росіянами
26 февраля
18:57
video КРЦ представляє фільм про боротьбу кримськотатарського народу за право жити на своїй Батьківщині
У п'ятницю, 26 лютого, до сьомої річниці окупації Криму, Кримськотатарський Ресурсний Центр представляє короткий фільм «Кримські татари: боротьба за виживання», який розповідає про події 2014 року, про репресії щодо представників корінного кримськотатарського народу, а також про порушення прав людини на півострові.
#прем'єра#КРЦ#боротьба_кримськотатарського_народу
15:43
video «15 викрадених життів» — виставка про жертви насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму: телемарафон #SaveATR
25 лютого у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого команда КримSOS презентувала виставку, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму «15 викрадених життів».
#КримSOS#виставка#жертви_насильницьких_зникнень_у_Криму
15:37
video Пастка для всієї Європи — Зеленський обговорив з президентом Польщі енергетичну безпеку у Європі та «Північний потік-2»
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою і повідомив його про небезпечність «Північного потоку-2». Окрему увагу було приділено проблематиці забезпечення енергетичної безпеки у Європі.
#«Північний_потік-2»#Володимир_Зеленський#Анджей_Дуда
26 февраля