newsshowslive
Вступить в семью ATR

ООС: на Донбассе погиб один боец ВСУ, украинские позиции не потеряны

18 февраля 2020, 10:29
641

Штаб Операции объединенных сил сообщает, что 18 февраля в результате атаки боевиков на подразделения ООС на Донбассе погиб один боец ВСУ, украинские позиции не потеряны.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ООС.

«Сейчас бой вблизи населенных пунктов Новотошковское, Орехово, Крымское, Хутор Вольный закончился. Подразделения Объединенных сил предоставили адекватный огневой ответ противнику и удержали полный контроль над ситуацией. Среди украинских защитников, к сожалению, один погибший, четверо получили легкие ранения, им оказывается медицинская помощь. У врага один погибший, пятеро тяжело ранены. Позиции украинских защитников не потеряны. В готовности к применению находятся подразделения резерва из состава Объединенных сил. Ситуация полностью контролируемая», — сообщили в штабе.

Ранее сообщалось, что 18 февраля боевики на Донбассе атаковали позиции подразделений Объединенных сил вблизи населенных пунктов Новотошковское, Орехово, Крымское, Хутор Вольный. Среди украинских военных есть потери.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

08:29
Ще більше країн приєдналося до санкцій ЄС проти Росії
До обмежувальних заходів Європейського Союзу проти Росії щодо дій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, приєдналися ще чотири країни — Чорногорія, Албанія, Норвегія і Ліхтенштейн.
#РФ#санкції#ЄС
23 ноября
14:48
COVID-19 у Севастополі: 58 нових випадків, три людини померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 58 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, три людини померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 17 753 осіб (13 828 — у Криму, 3925 — у Севастополі).
#Севастополь#коронавірус#епідемія
14:26
Діти з окупованих територій зможуть безкоштовно навчатися на підготовчих курсах ЗВО України
Міністерство освіти і науки видало наказ про створення робочої групи, яка організовуватиме спеціальні підготовчі курси на базі українських закладів вищої освіти для дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та на лінії̈ зіткнення.
#абітурієнти#Крим_Україна#Донбас_Україна
13:53
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до окупованого Криму
Служба безпеки України задокументувала протиправну схему поставок продукції менеджментом одного з провідних українських виробників кераміки до окупованого півострова.
#СБУ#Крим#Україна
13:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли чотири людини
В окупованому Криму повідомляють про смерть чотирьох пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 367 пацієнтів з COVID-19 (268 — у Криму, 99 — у Севастополі).
#Крим#коронавірус#епідемія
12:35
У Чорне море прямує американський ракетний есмінець
Ракетний есмінець ВМС США Donald Cook прямує в Чорне море для здійснення патрулювання.
#США#Україна#Чорне_море
11:48
Лідери G20 схвалили заморозку боргів бідних країн через пандемію
Лідери країн «Великої двадцятки» (G20) ухвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19.
#G20#пандемія

Поддержите телеканал ATR!

Мы - семья АТR.
Тысячи людей помогают нам продолжать нашу борьбу.
Станьте и вы частью борьбы с агрессором.
Вступите в семью АТR.

Вступить в семью ATR