newsshowslive
Вступить в семью ATR

Зеленский сам себя делает заложником Путина — Цимбалюк

25 февраля 2020, 10:28
688

По словам шеф-корреспондента информационного агентства УНИАН в Москве Романа Цимбалюка, президент Украины Владимир Зеленский своими действиями сам делает себя заложником президента РФ Путина.

Об этом он рассказал в эфире телеканала ATR.

Отвечая на вопрос ведущего о том, как воспринимает Кремль отсутствие в риторике президента Украины слов о России как стране-агрессоре, Цимбалюк отметил, что РФ будет использовать это в своих целях.

«Все наши движения в таком ключе — они будут использованы врагом в своих целях. Никакого ослабления давления на того же Зеленского персонально — не будет. Это нужно понимать. Любые слабости, поддавки, ужимки… Сейчас все держится на авторитете президента, и президент нашей страны сам делает себя заложником Владимира Путина, когда говорит в таком миротворческом ключе», — подчеркнул Цимбалюк.

Цимбалюк также заявил, что блокирование работы телеканала ATR является одним из шагов признания аннексии Крыма.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності